Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a WIFI-nek?...

Mi lehet a baja a WIFI-nek? (lent, agyvérzés keringet)

Figyelt kérdés

Win7-em van, TP-link PCI-s wifi adapter, de valamiért van amikor nem megy mert ilyeneket ír hogy azonosítás, és kis háromszög és nem megy a net. Hibaelhárításnál azt írja hogy a vezetéknélküli hálózat nem rendelkezik valamilyen IP konfigurációval. Na, ezt sikerült valahogy megjavítanom, de mért csinál ilyeneket. Ezenkívül van mégegy laptop amiről már letettem mert javíthatatlan van rajt net de ha készenlétbe teszem és utána már nincs ÁLTALÁBAN, és a windows javítás se javítja meg mindig, DE ha egy iPod Touch-al elkezdek a közelében netezni akkor megjavul a laptopon a net. Az ipodon mindig jó a net, és azon kívül van mégegy laptop amin szintén mindig jó. Mi lehet a baj? Engem már az idegbaj kerülget, megoldhatatlannak tűnik a probléma.


Köszi a segítséget!


2010. dec. 26. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és most nem emgy egy megával se a netem, tegnap tizzel is ment
2010. dec. 26. 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
A kerdes, mi adja ott a wifi-t? Mert ez egyertemuen router (dhcp szerver) hibanak tunik.
2010. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy asus router, de az az érdekes hogy az ipodon és a másik laptopon mindig jó a net
2010. dec. 26. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg mert azok vagy rendesen kijelentkeznek a dhcp-bol mikor kikapcsolod, vagy egyebb modon "szabalyosabban" kernek ip cimet.

Amit megprobalnak, hogy a problemas eszkozoknek fix ip-t adnak a routerben mac address bealitassal.

+ atraknam a wifi savot egy masik csatornara (11, vagy 7) mert ha a kozelben van mas wifi eszkoz is, elegge bekavarhat.

2010. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vane gy másik eszköz a közelben a 6-os csatornán. én most egyesen vagyok (automatikus) A eltöltési sebességem borzasztóan ingadozik
2010. dec. 26. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezdetnek rakd at a 11-esre. :)
2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
átraktam fix 11-re (most amúgy is azon állt automatikuson, és beállítottam hogy 54G only, tehát B-re nem vélt soha
2010. dec. 26. 21:15
 8/9 A kérdező kommentje:
marad ugyanaz, működni működik, de borzasztóan hullámzik a sebesség, megy 1100KB/sec-el prá másodperc múlva csak 100-al
2010. dec. 26. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikrohullamu suto, vagy barmi a kozeleben nincs?
2010. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!