Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyvérzés lehet?! Vagy valami...

Soulpower kérdése:

Agyvérzés lehet?! Vagy valami más? Még a melegre is gyanakszom

Figyelt kérdés
Na elkezdem hogy mért kérdezem... tegnap apám sokat ivott, hozzá teszem hogy nem alkoholista, szóval sokat ivott és hát látszott is rajta így hát lefeküdt aludni, utána fel kelt és kiment füvet nyírni k*rva meleg volt, utána szomszéd áthívta inni(szal össze jött a napja..) és nyugisan aludt egészen éjel 3 óráig, hogyis mondjam kiabált közbe meg nyöszörgött is elég hangosan és nem igazán szólt.. most 7 kor fel kelt, belilult kicsit a térde meg ki is vannak hűlve a végtagjai, a szája világos lilás.. mikor fel kelt a lábát érezte de fájt és alig tudott rá állni meg tisztára hideg volt neki mint ha kihült volna.. erősködött hogy menni akar szal meg fogtam a kezét aztán vezettem fel alá 10 perc után rendesen tudott menni.. kül 57 éves és 143/70 volt ha jól emlékszem a vérnyomása ja és a pulzus 60. Nagyon megijedtünk :S
2011. máj. 28. 08:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon "orrvérzős" és ez még lehet ki is zárhatja persze vannak kivételes esetek. Vagy azért is lehet mert nagyon le esett a vérnyomása?
2011. máj. 28. 08:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igen találgassatok inkább menjetek el az orvoshoz.
2011. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak mivel makacs ezért nem akar elmenni... kül kérdeztem hogy miért nyöszörgött aztmondta mert rohadtul fájt a lába, viszont nem volt bénulása szóval én már tényleg nem tudom
2011. máj. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!