Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot.Nem...

Letöltöttem egy programot.Nem tudom telepíteni. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
SZÓVAL. az van, hogy letöltöttem egy programot. van benne egy .nfo fájl, egy .sfv (ezt nem értem, hogy ez miért van, de mindegy.) és 23 olyan fájl, aminek a kiterjesztése .001, .002, egészen 23.-ig. az elsőben van egy .bin fájl, az utolsóban egy .cue. azt írták a .nfo-ban, hogy csomagoljam ki, és mountoljam. oké. de hogy csomagoljam ki? mert sehol nincs se rar, se zip. és ha a legutcsót csomagolom ki, akkor kapok egy .cue-t, de ha azt próbálom mountolni, azt nem engedi, mert hibát ír ki. tehát, mit tehetek?
2009. jan. 25. 16:17
 1/10 yuda ***** válasza:
100%
a daemon tools a megoldás,ez egy olyan program,ami kezeli a cue,illetve bin fájlt-telepítsd fel-és ha nem bírnál vele,írj újra.
2009. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fent van már a dt, nem az a gondom. hanem hogy nem tudom, hogy mountoljam be, és mit. mert hogy ezt a .cue-t próbálom, akkor kiír vmi accessible-t. a .binnel meg nem tudok semmit kezdeni, mert nem engedi kicsomagolni (mondjuk nincs benne rar-ban vagy zip-ben), és anélkül meg nem látja.
2009. jan. 25. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Total Commander, ALT+F9, a .001-en. Ha nincs TC, akkor pl Winrarral csomagold ki a .001-et.
2009. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt mondom, hogy nem engedi kicsomagolni. nem találja a külső tömörítő programot hozzá.
2009. jan. 25. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Total Commanderben F3 a .001-es fájlon, majd nézd meg az első pár (nem kocka) karaktert. Írd ide be. (nfo-ban sem írják a fájl típusát egyébként?)
2009. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

.nfo tartalma:

łÚŮ Supplier : TEAM PANTHEON 2008 ŔłŮ Release Date : 08/2008 Ŕżł

łłł Cracker : TEAM PARADOX 2008 ÚŮż Program Type : Design łłł

łłł Packager : TEAM PANTHEON 2008 ŔÚŮ Discs : 1CD / 23 x 15MB łłł

łłł Protection: Serial Úłż Format : .bin/.cue łłł


łł Installation: łł

łł ~~~~~~~~~~~~~ łł

łł łł

łł 1) unRAR, burn/mount image łł

łł 2) check PANTHEON dir łł

łł 3) enjoy another fine PANTHEON-release! łł


a 001. nézőkéjének első sora:

Rar! ˛ďs

Ęt1 gáä pĽ85ČłA 93 pnt-qxp8.bin °Ę7

Ń”

2009. jan. 25. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez sima rar. Próbáld meg, hogy közvetlenül winrarban próbálod az 1. fájlt kitömöríteni. Így működnie kell elvileg.
2009. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajátgépben nincs ilyen opció, hogy kicsomagolás vagy hasonló, tc-ben meg az van: rámegyek, hogy fájl, kicsomagolás, ok, utána egyből kiírja, hogy nem találja a külső tömörítő programot. telepítsem és állítsam be, hogy kezelni tudjam ezt a tömörített fájlt. aztán ok-ra kattolok, és kijön egy olyan ablak, ami a beállítások/általános beállításök/tömörítések fülnél van. ott nekem minden ki van pipálva. aztán ok, és ennyi. :S
2009. jan. 25. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értetted. Megkeresed a gépeden a winrar-t, és elindítod. Ha nincs fent, akkor szedd le, és telepítsd pl innen: [link]


Ebben megkeresed a mappát, és a .001-es fájlon állva a fenti menüből a kicsomagolást választod.

2009. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úúú, el sem hiszem, de sikerült. :) köszönöm, imádlak, bárki is vagy. :D
2009. jan. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!