Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel vissza tudom nézni az összes leütött karaktert? Jelszó kéne.

Figyelt kérdés
Olyan progi kéne ami ha bekapcsolom a gépet akkor automatikusan bekapcsol, vagy nekem kell elindítanom, de ennek semmi jele, viszont minden jelszót vagy leütött karaktert eltárol és én azt vissza tudom nézni, akár neten, akár gépen ütik be. Konkrétan egy facebook jelszó miatt kéne.
2011. máj. 12. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert kiét akarod feltörni? amúgy family keylogger vagy bármely keylogger... de ne nyitogass meg mások f*szbúkját és jelzi de nem túl észrevehetően!
2011. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pistike!

Az óvónéni nem mondta neked, hogy illetlenség a más holmijába kukucskálni?

2011. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
remélem vírusost szedsz és a te jelszavaid is lenyúlják ;)
2011. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjátok, hogy nem a sajátomat akarom "visszaszerezni" szóval szúúszá :)
2011. máj. 12. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
hogy lopták el?
2011. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismerte a jelszavam
2011. máj. 12. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Ó, az ősi trükk! :)
2011. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajátodat visszaszerezni? :) azaz nem tudod a jelszód,de hátha majd egyszer oda ülsz beütöd,majd mikor felállsz gyors oda ülsz megnézed mi volt a jelszó? nekem aztán 100 mit csinálsz,de én mindenféle képp a reog keyloggert javaslom,úgy el tudod dugni hogy még a startmenübe,de még a programok telepítése és törlése menübe se látható
2011. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jah, igen de hátha odaül a gépedhez a fészbuklopó és akkor végre kiderítheted a jelszavad....

sztem a csajod után nyomozol...

XD de amugy keylogger ja

2011. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen progi neve: KGB Keylogger


Rejtett üzemmódban fut, így nem veszik észre mások, és csak speciálisan tudod előhívni a progi felületét, így olvasd el hozzá az utasítást is. Automatice elindul, törölni viszont nem tudod, csak h újratelepíted a géped.

2011. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!