Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program, melybe feljegye...

Olyan program, melybe feljegyezhetem melyik oldalra, programokra, milyen névvel, és jelszóval regisztráltam? Most jegyzettömbbe írkálok, de ahogy egyre több a név/jelszó, kellene valami átláthatóbb.

Figyelt kérdés

Jegyzettömbbe szoktam felírni, ha regisztrálok valahova. :D Beírom az oldalt, majd alá egy új sorba a regisztrált nevemet, jelszavamat, e-mailt.


Valamilyen program nem létezik, amibe ezeket feljegyezhetem?

Tudom, a Firefoxban visszatudom nézni a mentett dolgokat, de nem csak az ott használt jelszavakat akarom lejegyezni, így az kilőve.

Ha a program rendelkezik keresővel, még jobb lenne. :D

De az is megteszi, ha csak beleírhatom, és visszatudom nézni.

Csak átláthatóbb, mint a jegyzettömb.


Aztán ha nincs ilyen progi, akkor esetleg valaki nem dobna meg némi infóval, hogyan kezdhetnék neki egy saját iylen program megcsinálásához? Gondolom nem szükséges sok tudás egy ilyen aprócska dologhoz.

Néhány kitöltendő rublika, meg egy kereső. :D


2011. márc. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl: [link]
2011. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmm köszi!

Viszont ez meg túl bonyolult.:D

Mesterjelszó, új adatbázis, blabla.. :D

Valami hasonló, de egyszerűbb? *_*

Csak megnyitom, mittudomén lenne egy "Add" gomb, beütöm oldal nevét, reg. nevem, jelszavam, emilem, aztán menti, és beteszi egy listába.

Ilyesmi esetleg?:D

2011. márc. 3. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Excel vagy hasonló táblázatkezelők
2011. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Excelben már gondolkodtam.

Na sebaj, ha nincs más, választok a KeePass vagy Excel közül.

Köszi srácok! /\ _ /\

2011. márc. 3. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy a gépen minden jelszavas oldalnak nyitok egy txt-t.( Asztalon jobbklikk-Új-Szöveges dokumentum) .Majd ezeket a lapocskákat átdobálom a telóm memókártyáján lévő egyik mappába.Ott vannak ábécé sorrendben és mindig velem,bárhol is vagyok minden jelszómhoz hozzáférek .
2011. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Programot kerestél, ime a szaklap szerinti 5 legjobb:

[link]

Több gépem van, mindegyikre a Google Chrome-val telepitettem és a különböző helyszineken/külföldön is/, mindenhol tudom használni. Kiváló a nem regisztrációt igénylő weblapok esetén is, mert könyvjelzőnek /Kedvencek/ is kitűnő és nem csak weblapok, hanem programok /MSN, Skype.../ jelszavak kódolt tárolására is kiváló. A Google Chrome-ra töltöttem fel. De lehet más böngészőre is.

Ugye egyetlen jelszót, a programét Te is meg tudod jegyezni? A több százat, ezret meg bizd a programra


Ha érdekel én ezt választottam, mert ez a legjobb:

[link]

2011. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!