Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A registry file-okat ki lehet...

A registry file-okat ki lehet törölni? Lesz valamilyen következménye a gépet illetőleg?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy programom és le lett törölve a gépről, de amikor újra fel akarom rakni, akkor nem engedi... Lehet, hogy a registry fileok a gond? Hogy lehet őket kitörölni? Ötletek?
2010. dec. 30. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Start/futtatás->regedit

Itt lehet a registry fájlokkal babrálni, jó, ha tudnád mit hozott létre a program, hiszen rengeteg bejegyzés van itt. A kereséssel rákereshetsz a nevére, talán kiadja a megfelelő bejegyzést.

Ha csak a program fájljait törlöd, akkor nem lesz baj a géppel, de mást ne változtass.

2010. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wise Registry Cleaner.
2010. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Apple707 ***** válasza:
CCleaner-t tudnám ajánlani, annak van registry cleanere, hátha megoldja. De ha pl a Tes4: Obliviont próbáltad törölni, és bentmaradt a registrybe, én úgy oldottam meg hogy rákerestem a "bethesda" és "oblivion" szavakra, és minden kulcsot töröltem amibe benne volt.
2010. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!