Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet . Avi fájlból...

Hogy lehet . Avi fájlból olyan dvd fájlt készíteni gyorsan, hogy mindenféle DVD lejátszó lejátssza?

Figyelt kérdés

letöltöttem egy sorozatot, csak aviba. Nagyon sokáig tartott a letöltés és most lekel lenne törölni a gépről. De mivel sokáig tartott kiszeretném írni olyan dvd formátumba, hogy lejátssza még a legrosszabb dvd lejátszó is.

UI.: Már volt egy programom, ami egy 20 perces avit 3 óráig alakított, nekem 53 avit kéne át alakítani, szóval az idő fontos nekem. (Ha nem olyan amit írtok nem gond, csak írjatok, lehetőleg minél több fajtát)

Hálás Köszönet, minden válaszért, életet mentetek!!


2010. dec. 31. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy meddig tart a konvertálás, elsősorban a géped erősségétől függ, nem a programtól.
2010. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Nero Vision többszálas kódolást végez, tehát ha van négy- vagy hatmagos procid, akkor nagyon gyorsan dolgozik. Ha nem kell több hangsávot illetve feliratot adni a lemezhez, akkor messze a legjobb megoldás már csak az egyszerűsége miatt is.
2010. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 perces AVI-t 3 óráig konvertált.Szerinted 6 magos procija van? :)
2010. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a legrosszabb DVD lejátszó? Ha egy uj lejátszó is rossz, azaz nem működik, akkor az se játssza le.

Feleslegesen tökölsz! Az 53db avit ird ki DVD+R lemezekre és még a legrosszabb/akarom mondani legrégibb/ lejátszónak sem akadály.

2010. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Boldog új évet, új évtizedet mindenkinek... :)
2011. jan. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!