Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az explorer. Exe-m (vagy más...

Az explorer. Exe-m (vagy más a gond) nem készít inconcache. Db-t a local settings-be. Küldene vki exporer. Exe-t és iconcache. Db-t? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
WIN7 ultimate. Valaki fel tudna tölteni adatmegosztóra egy explorer.exe-t és egy iconcache.db-t, kérem? Nincsenek ikonjaim(tálcán is csak az értesítési területen, intézőben sincsenek), csak a felirat alattuk, belassult az explorer is, az asztal működése is lassabb. A start menü nem jelenik meg! Először másik felhasználói fiókban jelent meg a probléma, nálam jó volt még hetekig, most nálam is elromlott, új fióknál is ez a gond. Explorerre gyanakszom hibaforrásnak, jóideje nem módosult a gép, neten csak msn-ezem és facebookozom, nem töltögetek világba.
2011. jan. 2. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ccleanered van? Ccleaner Enhancer kiegészítővel? Mert az törli folyamatosan az iconcache.db-t.Elvileg saját magától létre kellene hoznia.
2011. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen programom, de az explorer nem hozza létre az új ikon gyorsítótárat ha kitörlöm, próbáltam egy üres fájlt is kreálni neki, de azt sem használja. Ami volt azt használta, aztán amikor az a tár meghibásodott, elszállt a gép.
2011. jan. 3. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nekem nem segített volna, mivel, mint írtam, NEM készít iconcache-t a gépem, ezért a program nem is törölhetné ki, hogy utána frissüljön.

JELENTEM megoldottam a problémát, egy TweakUI nevezetű kis vezérlőpult alkalmazással a parancsikonok nyilát kicseréltem, erre úgy döntött a gép, hogy készít egy iconcache-t , azóta jó. Köszönöm a válaszokat :)

2011. jan. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!