Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom mi foglal majdnem...

Nem tudom mi foglal majdnem 40 gigát a zsír új gépen és zsír újonnan felrakott vistan?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de kb 5 gigat foglal a vista emellett én brutto 10 gigát raktam rá. És hova tűnik 35 giga? Rendben van h 300 G-s a vinyóm de ilyen alapon ha 600as lenne akkor lenne rajta elfoglalva így 100? Segítsetek nagyon aggasztó, tényleg alig van rajta valami.
2011. jan. 4. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik fórumon olvastam, hogy windows update 31 giga. Ha nincs letiltva az update, akkor az lesz a ludas.
2011. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem létezik hogy az op rendszer csak annyit foglal mikor egy XP 8-at is elfoglal. És a különböző frissítések,kezelőprogramok.
2011. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vista nem 5 gigát foglal, ez hülyeség. Telepítés után rögtön 8-10-et. Ehhez jönnek még a frissítések, meg 4 giga lapozófájl, meg 3 giga a hibernáláshoz. (Ez a jellemző, ha 4 giga RAM-od van.)


Vannak persze hulladék temp fájlok is. Ezektől vagy megszabadulsz manuálisan, vagy használsz valami CCleaner-szerű programot.


[link]

2011. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem említettem, hogy a system restore is elzabálja a szabad területet, amíg ki nem kapcsolod.
2011. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!