Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy zsír új laptopra milyen...

Egy zsír új laptopra milyen programokat kell feltelepítsek, hogy "biztonságosan" tudjam használni?

Figyelt kérdés

ESET NOD32?

Kapsersky?

AVG?


Kérlek ne úgy kezdjétek, hogy "nyomorík még ezt sem tudod..."


2011. jan. 6. 12:40
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint hogy biztonságosan internetezhessek.
2011. jan. 6. 12:41
 2/10 anonim ***** válasza:

Avast!

És tűzfalnak ZoneAlarm.

2011. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár, mindenki meg van őrülve a biztonsági programokért.

Kellenek azok is, de ha ésszel használod az internetet, akkor nem kell agyonbiztosítani magad.


Nekem Avast az anti-vírusom, és tűzfalnak csak a Windows tűzfalát használom. Elég nekem az is.

(Az első voltam)

2011. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha legális az oprendszered ,akkor egy Microsoftos Security Essentials elég rá ,más ezenkívül nem szükséges .Azért merem ezt írni mert mi 2 éve így netezünk a lapin és semmi baja.
2011. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:


W7 Professional 64 bit van rajta. Gyári, előtelepített, legális.

2011. jan. 6. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén én felraknék egy AVG antivirust (Nem a free változatot), egy Windows 7 társaságában. Az avast nekem nem vált be, az ESET is csak eredetiben funkcionál jól.
2011. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12:53 vok ,a helyedben semmit nem keresgélnék tovább ,ha már legális a wined ,húznám rá az MS Essentials-t.


[link]

2011. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

@13.19- Köszi, akkor asszem ez lesz.


Utolsó előtti:

Gondolom, ha nem free változatú az AVG, akkor azt csak megvenni lehet, szép magyar zsetonokért...

2011. jan. 6. 13:29
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Én is eddig csak ingyenes vírusirtókat használtam, meg is lett az eredménye. Semmit nem érnek és zabálják az erőforrásokat. Nekem az Avast free ette a CPU-mat. Időközönként pedig mindig újra kellett húzni a gépet. De használtam COMODO internet securityt is, az sem ért semmit. Elegem lett az egészből és úgy döntöttem, hogy kipróbálom a lehető legtöbb fizetős próbaverzióit. Sorra telepítettem fel őket - persze csak egyenként. Pl: Panda, NOD, ESET, Norton, Kaspersky, stb... Első tapasztalatom, - mivel én nem beszélek jól angolul, - hogy csak azokból fogok választani, amelyek magyarul is tudnak, ugyanis nagyon fontos, hogy hogyan állítjuk be a vírusirtót.

Ha a tapasztalatomra vagy kiváncsi, mindenképpen valamilyen INTERNET SECURITYT használjál, mert ez teljes körű védelmet nyújt és nem kell egyenként feltelepítgetni és beállítgatni pl. a vírusirtót, utána a tűzfalat, majd a kémprogramok elleni szoftvereket, stb.

A lényeg a lényeg, én az AVG INTERNET SECURITY 2011 mellett maradtam. Szerintem ez a legátláthatóbb kezelőfelületű, tud magyarul is, könnyű beállítani és abszolút NEM ZABÁLJA a PC erőforrásait (ezt külön nagyon jól be lehet állítani). Természetesen a fizetős verziót használom, nem az ingyeneset. Eddig semmi bajom nincs vele, piszkosul jól működik (csak el ne kiabáljam magam). Ha vírust vagy bármi más káros folyamatokat, hangsúlyozom: folyamatokat is észlel, egyből jelez. Nem csak az van, hogy törli a vírust és kész, hanem a károkozó teljes környezetét (rendszerhéjat) is vizsgálja és blokkolja a rosszindulatú folymatokat. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nincs tökéletes vírusirtó, de a sok közül nálam ez viszi el a pálmát.


És a végére egy jó hír számodra: nem kell szép magyar zsetonokért megvenned. Ezt a legkönnyeb regisztrálni, csak 1 serialt kell beírni és kész! Semmi kulcs meg ilyesmi. Az én fizetős verzióm 2018-ban jár le. Nem tévedés, újból leírom: 2018-ban.


Itt egy link, ahonnan letöltheted, benne sok seriallal:

*****


Még egyszer hangsúlyozom, amit itt leírtam, az mind az ÉN szubjektív véleményemen és tapasztalatomon alapul.


Sok szerencsét!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köszönöm a hosszú választ!


Én jelenleg a Microsoft Security Essentials-t használom.

Állítólag a legjobb ingyenes vírusírtó, mindössze annyi kell hozzá, hoyg jogtiszta legyen az op. rendszered.

Az enyém az.


És tényleg fasza.


Bár ha később nem válik be, akkor lehet, hogy én is megveszem az AVG-t. Mennyibe került egyébként?

2011. jan. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!