Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszeretném törölni a gépemen...

Leszeretném törölni a gépemen a felesleges fájlokat. A sys kiterjesztés mire utal?

Figyelt kérdés
Most tettem fel a windows 7-t és maradtak 2006-os, 2008-as fájlok, amiknek sys a kiterjesztése és van mellette egy felkiáltójel. Azt nem nagyon kéne piszkálnom?
2011. jan. 7. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Le kellett volna formáznod a partíciót, mikor felraktad az új OS-t.

Valószínűleg, ha a régi OS maradéka, már nem kellenek, de azért óvatosan, vagy telepítsd újra az egészet, ezúttal formázással.

Futtasd le a CCleaner-t, az leszedi a fölösleges fájlokat.

2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Új rendszer telepítésnél mindig formázd le a lemezt, mert rajta marad minden szemét.
2011. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Windows és Program Files mappából inkább ne törölj, azt javasolnám...
2011. jan. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van CCleaner. Mit pipáljak ki benne, hogy eltávolítsa ezeket a 2005, 2006, 2007, 2008, 2009-es fajlokat?

A válaszokat köszönöm. :)

2011. jan. 8. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy fájl régi, még nem biztos, hogy haszontalan. Ne akard kitörölni ezeket a fájlokat. Nekem is van a Windows/SysWOW64-ben 1998-as(!!!) fájl is, ami kell pl egy programhoz (COMDLG32.OCX). 64 bites Windows 7-en mindez...
2011. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már letöröltem őket és nagyon belassult a számítógép. Tipp valakinek? Újra kell telepíteni az egészet?
2011. jan. 17. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába adunk tippeket, úgysem azt teszed. Akkor meg minek? Csinálj vele ami jólesik. Törölgesd a dll-eket is.
2011. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!