Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp-t leszeretném...

Windows xp-t leszeretném törölni és a helyére win7 et akarok hogylehet letörölni az xp-t? Van cd-m xp hez és win7-hez is pls help

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:31
 1/6 aulac ***** válasza:

Szögezzük le, hogy az XP és a Win7 egyaránt DVD-n található.

BIOS-ban beállítod, hogy CD/DVD-ről induljon a számítógép.

Win7 DVD-t berakod. Megvárod, míg elindul a telepítő.

Jelezni fogja, hogy Pl.: "A számítógépen egy előző verzió van" Erre a partícióra akarod-e telepíteni? A válasz: "Igen"

Lehet választani, hogy a meglévő (XP) mellé telepítse.

Akkor megmarad mindkét oprendszered és az indulásnál választani tudsz, hogy melyik induljon el.

A telepítés végén ne felejtsd el visszaállítani, hogy Wincseszterről induljon, mert akkor nem keresi feleslegesen az indító lemezt.

2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyant csinált hogy betettem a win7 cd-t és (c-nvan az xp) és ráakarom tenni de ugy hogy nelegyen windows.old mappa ugy akarom h minden eltünjön csakis win7legyen(xptünjönelxd):D
2011. jún. 1. 19:58
 3/6 aulac ***** válasza:

Amikor felajánlja, hogy:

Hova telepítse, akkor add meg a C:\ könyvtárat.

Meg fogja kérdezni, hogy "Törölje-e a régi partíciót?"

A válasz "Igen"

2011. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez tuti?:D
2011. jún. 1. 20:05
 5/6 aulac ***** válasza:

Olvasd el EZT:

[link]

2011. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem ezt irja ki. van C-és E-meghajtóm és a C-n van az xp és arra szeretném a win7et.) elérhetőséget tudsz nekem adni hogy ne itt keljen irkálni? segítenél nekem?:$:D
2011. jún. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!