Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszeretném tölteni a power...

Leszeretném tölteni a power point 2003as verzióját de google ba ha beírom akkor csak azt hozza ki amiver power pointos fájlt lehet megtekinteni Küldenétek nekem linket hol tudom a normális verziót letölteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:59
 1/10 A kérdező kommentje:
torrenten csak az office csomagot tudom letölteni de jobb mint a semmi:D
2011. máj. 5. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Office csomag része a PowerPoint...
2011. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy a része csak nekem elég lett volna az magában

köszi a választ

2011. máj. 5. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted az ingyenes Office-t, a Power Point neve ebben Impress. Wordé Writer, Excelé Calc. 2003-ra is lehet menteni (sok mindenre). Törölj le minden Office-t a gépedről, aztán töltsd le a két fájlt.

[link]

2011. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Külön nem lehet letölteni Power Pointot, az az MS Office csomag része.
2011. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi nektek

linkes kérdezőtől kérdeném hogy attól hogy másabb a neve attól még ugyan ugy lehet hgasználni?

2011. máj. 5. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ugyanarra, mindent felismer, PDF-be is lehet importálni, Word 95-től a legújabbig mindent megnyit és mindenre menthető. Vetítésnél senki sem tudja megmondani, hogy a 2003-ra mentett Impress bemutató nem Power Pointtal készült. Első használatnál tűzfalon engedélyezd, böngészőkben is használható. Első használat: nyiss meg egy .doc, rtf, egy .ppt, egy Excel fájlt, aztán jobb egérgomb, Társítás, az ilyen fájlokat mindig ezze lnyissa meg. Ez a Windows beidomítása.
2011. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt: ez az új LibreOffice.3.3.2. Ingyenes.
2011. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LibreOffice3 részei: Base (Acess), Calc (Excel), Draw (rajzprogram), Impress (Power Point), Math (matek szerkesztő), Writer (Word). Leírás a progiról: [link]
2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!