Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows move maker magyarítás...

Windows move maker magyarítás windows XP-n?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék videókat vágni, de nem tudtam mert fogalmam sincs hogy kell használni a programot? De most elszántam magam, és szeretném elkezdeni, de sajnos nem étek belőle tényleg semmit, mert nem magyar? Azt olvastam hogy csak Vistára van magyarosítás? Ezt hogy oldjam meg, hogy nekem is magyar legyen? És videókat sem tudok berakni? Mindgi kiír valami hülyeséget. És nem működik. Mármint a videó? A telómmal vettem fel a videót, de máskép nem jó mert jelenleg nincs kamerám? Csak a telefon van? Segítsetek léci, hogy oldajm ezt meg??Szügségem lenne a magyar változatra, és hogy tudjak képet berakni?

előre is köszziii :D ?

Ui: esetleg egy letöltőhely?


2011. jan. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve magyarul kellene lennie, hiszen az XP -be benne van, ha magyar az XP-d

Telefonos videót először konvertálni kell pl wmv-be azt már elfogadja a szerkesztő.

2011. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom, hogy magyarnak kellene lenni, de nekem angol. Pedig XP .. tesómnak is ugyaígy XP mégis magyar. :S
2011. jan. 20. 10:10
 4/4 A kérdező kommentje:
O, és kovertálni hogy kell? Sajnos ezekhez nem nagyon értek. :S :(
2011. jan. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!