Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 magyarítás, hogyan...

Windows 7 magyarítás, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a történet, hogy Németországba lett véve egy netbook és német op. rendszer van rajta. Hogyan lehetne magyarítást rárakni? Nincs a helyén az install langauges meg ilyenek, hanem csak egy nagy üres fehér hely van ott. Újrarakni szerintem nem fog sikerülni, mert jelenleg nincs olyan pendriveom ami NTFS fájlrendszerrel dolgozna átformázni nem lehet mert csak a FAT32-t engedi és az exFat-et. Esetleg lenne valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne megcsinálni? Köszi előre is...
2010. dec. 21. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően függ a windows verziójától. Magyarítani hivatalosan csak az ultimate-t lehet.


Netbookra gondolom a startert teszik.


De ha gondolod jó áron, számlaképesen elvégzem a magyarítást.

2010. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Igen a starter van rajta ezt elfelejtettem leírni, de inkább veszek egy pendriveot, azért köszi a segítséget =)
2010. dec. 21. 02:34
 3/4 anonim ***** válasza:

figyi csak. Elmondom, de csak 1x.

[link]

innen leszeded a Vistalizator-t(első sorban(1,1MB).

Kiválasztod a win7-et(32 v 64bit) katt, megkeresed a Hungarian-t és letöltöd. Majd a Vistalizator progi segítségével feltelepíted.

A hack illegális(a többnyelvűség csak a prof és az Ultimate tartozéka), és ütközhet frissítésekkel.

Ha nem jó a magyarítás pakk, tudsz szerezni máshonnan, tele a net, googlit használd.

2010. dec. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én számla nélkül segítek :D

Amugy meg a rohadt kutya nem fogja rajtad leverni, hogy jééé német ez a 7 de magyarul tud. AztaQrva.

Hát nem. Ott a cimke, azt csókolom. Olyant nem lehet hamisítani. Magyarnak mondod és el van intézve.

2010. dec. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!