Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvegyem eredetibe a Microsof...

Megvegyem eredetibe a Microsoft Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Most veszek egy új gépet, s kérdeztük aki összerakja, hogy fel tudja-e telepíteni ingyen a Windows 7-et. Azt monta, h igen, de csak illegálisan, tehát lehet hogy csak 2 hónapig működne, utána lehet kérne vmi frissítést és nem működne tovább. Szerintetek? Megvegyem? Ha igen melyik fajtát? Csak mert pl. írta ezt a Home Premium-ot, ezt 27 500 Ft, írta még a Professional-t, ezz 38 000 Ft.
2011. jan. 20. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs jobb helye annak a pénznek

akkor igen amúgymeg jó az illegális is

2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó ember csinálja. Mármint meg tudná csinálni, erre mérget vehetsz, mert ha valaki utánanéz, rögtön megtudhatja, akármennyire hülye is az ember. Nekem már több, mint 1 éve van Windows 7-em, sosem fizetek szoftverért, és lám, simán viszi a frissítéseket is. Szedjetek le a netrl Win7 Ultimate x64-et, aztán nyomjátok! ;)
2011. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne, egyik windows se ér többet, mint a dvd, amire kiírod.
2011. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondolom, h pocsékolás kiadni ezért 30ezret, de félek, h nem fog működni:/

Akkor szerintetek ne vegyem meg? És akkor honnan töltsek le hozzá olyat, amivel aktiválni lehet?

2011. jan. 20. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik torrentoldalról letölthetsz bármilyen windowst.
2011. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem mondom neki, hogy telepítse fel illegálisan a professional-t és találtam hozzá ilyen aktiválót. Ezt:

[link]


Remélem ezzel működni fog.

2011. jan. 20. 13:53
 7/14 anonim ***** válasza:
lodert akárhonnan lehet szerzi pl innen *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Rakasd fel vele természetesen ingyen ha már lopott!

Automatikus frissítéseket kapcsold ki és ha gondod van írd le ide bátran hidd el lesz aki szívesen segít.

2011. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok dönteni, mert mindenhol mást írnak. Van ahol azt, h eredetibe vegyem meg, vhol meg, h felesleges:/ Nem tudok dönteni, mert meg is venném, de sokallom érte a 38 ezret.
2011. jan. 20. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
38 ezer??? Jézusom, ezt normális ember nem veszi meg!
2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!