Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol hol tudnék eredeti doboz...

Hol hol tudnék eredeti doboz PC játékokat eladni? Budapesten.

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam már mert megválnék pár játéktól(cod4 cod6 medieval stb)próbáltam a vaterát és egyéb oldalakat de ott nem kell senkinek(pedig elég olcsón adom cod4 pl 2000Ft)

haverokat is kérdeztem de vagy nem kell nekik vagy nincs pénzük rá.Esetleg tudnátok olyan "helyet"Budapesten belül ahol bevesznek eredeti dobozos PC játékokat pénzért persze.Választ előre is köszi.

MSN:kattila777@gmail.com ha esetleg ez kellene vkinek.


2011. jan. 24. 17:55
 1/3 anonim válasza:

Ezt most hogy érted?

Eredeti doboz PC játék? Ezt úgy érted, hogy eredeti?:D

Mert akkor is max eredeti, dobozos PC játék. Mind 1.

A 2000 FT-t CoD 4-ért reálisnak tartom, mivel 576.hu-n hírdetik 6000 FT-ért. Esetleg akármilyen PC játékboltot ajánlanék ( : Ott 2000 FT-ért tuti beveszik. Konkrétat nem tudok mondani, de ha pesten vagyunk minden 2. utcasaroknál ilyenek vannak. / De semmiképpen se 576- ba menj. Ilyen dolgokban hanyagold őket/

Remélem segíthettem, Üdv.

2011. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

add fel apróhirdetésnek.

vagy vaterán

vagy a teszvesz oldalon...

2011. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hoppá bocsi tényleg elírtam "eredeti dobozos PC játékot"X)
2011. jan. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!