Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri ha Vistáról így váltok...

Megéri ha Vistáról így váltok Windows 7-re?

Figyelt kérdés

A gondom az hogy eddig eredeti Vista Professional volt a gépen, de ha most veszek eredeti windows 7 Home prémiumot, ami ugye kevesebbet tud és korlátozottabb, akkor ha simán frissítem a rendszert erre, akkor az ultimate szolgáltatások elvesznek és lesz egy korlátozottabb windowos 7 operációs rendszerem?


A másik kérdésem ugyan ez az office-al kapcsolatban. A 2007-es office professional volt a gépemre, ha lecserélem a 2010-es diák verzióra akkor pl.: outlook-om vagy publisher nem is lesz már elérhető? Mert ugye azok nincsenek benne a 2010-es diákverzióban ????


Ezekután megéri lecserélni az operációs rendszert és az office-t?


köszi a válaszokat


2011. febr. 2. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A Vistát bármire megéri lecserélni. De ugye nem mondod komolyan, h pénzt adnál windowsért?
2011. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zabpehely ***** válasza:
Az operációs rendszert mindenképpen érdemes, igaz hogy ahogy te fogalmazol korlátozottabb lesz, de a professional funkciókat az átlag felhasználó sosem szokta használni, így szerintem neked sem fog semmi hiányozni. Amúgy gyorsabb és megbízhatóbb a windows 7, szerintem érdemes lecserélni. Az office az más kérdés, mert ahogy mondod word, excel, power point, és onenote van csak benne, így ha másra is szükséged van belőle, akkor tartsd meg a 2007 pro-t.
2011. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak:mi bajod van azzal, ha Windowsért akar pénzt adni? Teljesen normális.


Kérdező:Szerintem sokkal jobb a Windows 7, mint a Vista. Szerintem megéri lecserélni. Az Office az meg szerintem maradhatna. De ebbe nem szólok bele:)

2011. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja nem az előzőnek akartam írni, hanem a legelsőnek. (én vagyok az előző válaszoló:))
2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boltba Windows-t... te egy kivételes ember vagy! Amúgy Vistát még Windows 95-re is érdemesebb lecserélni!!!
2011. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Ha már van egy jogtiszta Vista -d, értelemtelen pénzkidobás Windows 7 -re költeni. (Ha csak nem vagy valami vastag búrzsúj palánta.) A Vista -t hiába köpködik itt olyan szorgalmasan, nincs igazuk, az SP2 óta ugyancsak használható kis rendszer lett belőle, és minden olyan technológiát támogat mint amit a Windows 7 -is. Így nem éri meg a beruházás. Épp úgy nem éri meg, mint Office 2007 -ről 2010 -re váltani. Lemerem fogadni, hogy még a 2007 által nyújtott szolgáltatásokat sem használod ki 100% -osan.
2011. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:27 Az első válaszoló vok. Csak annyi, h a Windows pont annyit ér, mint a cd/dvd, amire kiírod :)
2011. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vettem egyiket se, a gépen volt rajta akitől vettem és odaadta hozzá a papírokat is, csak azért akarok eredetit venni mert nem nagyon értek a gépekhez és úgy tudom aktiválni kell a windowst, és hiába kérdeztem fórumokon nem nagyon kaptam használható választ
2011. febr. 3. 15:43
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
2011. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!