Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan lassú a gom playerem?

Miért olyan lassú a gom playerem?

Figyelt kérdés

próbáltam már a régebbi verziót is,de a problémám még abban az esetben is megjelent.

Ha egy adott videóban (avi formátum) a csúszka segítségével beletekertettem hosszas várakozás után (2-5 másodperc) kezdődött el a videó lejátszásának a folytatása.

A gom player beállításainál a prioritását magasra állítottam már.

Jelentkezett a problémám olyan esetben is,amikor egy video lejátszásánál a hang késett a videóhoz képest vagy a kép mozdulatlanul állt miközben a hang szólt.

Más videó lejátszóval (bsplayer)nem jelentkezett ez a fajta probléma. Az operációs rendszer frissen lett telepítve (W 7 x64). Már nagyon rég óta használom a gom playert és nem volt ilyen probléma vele,ezért nem is szeretnék váltani esetleg másra.

A videó kártya drivere telepítve van.

A hardveres rendszer követelmény megfelelő:

Amd athlon x4 620, 4 gb Ram, Gts250


2011. febr. 6. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

GOM-nál ezt én is tapasztaltam. Próbáld ki a KmPlayert, vagy VLC-t. Ezekkel nem volt ilyen jelenség, aminek okára nem jöttem rá...

Ezt ne is kell telepíteni [link]

2011. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azokkal is ki leszel segítve.. :(

MPC HC!!!

[link]

2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!