Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb Linuxot használni, mint...

Jobb Linuxot használni, mint Windowst?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És szerinted?
2011. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kólát inni, mint fantát?

Attól függ mire akarod használni. Én például mind a kettőt használom.

2011. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Filmnézés, zenelejátszás, irodai programokra teljesen megfelel a linux is, mert nem kell fizetni érte.

A windowst akkor érdemes használni, ha játszol is vele.

2011. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam játszani, de mindkettő ingyen meglenne, Ubuntu is, Win 7 is.
2011. febr. 9. 09:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebből csak az Ubuntu az ingyenes, a Windows nem (persze a kalózverziót nem számolom bele).
2011. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
TUDOM, hogy a win7 nem ingyenes, de nekem meglenne ingyen!:D
2011. febr. 9. 09:42
 7/10 Boda Gergő ***** válasza:
100%

Linux: stabil, vírusmentes, könnyen kezelhető, legtöbb win programnak van alternatívája. Netezéshez, irodai munkára és multimédiához kiváló választás, de ha játszani akarsz akkor inkább a win, bár egyes win játékok futtatása kis sufni tuninggal megoldható rajta, de nem kezdőknek javallott.Létezik rá sok Linuxos játék is, bár ezek inkább logikai és Multiplayer játékok.


Én most az Ubuntu 11.04 fejlesztői verzióját nyúzom, csak javasolni tudom számodra, ha eleged van a win-es vírusokból és kékhalálokból, de vedd figyelembe azt is amit a játékokról írtam.

2011. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy ubuntu-t vagy debian-t a windows mellé nézd meg hogy milyen sebességgel tölt és seedel a transmission torrentet majd ugyanannak a fájlnak a sebességét utorrent-tel, ha ez nem győz meg kezd el lapozni a témákat csak itt a gyakorikerdesek.hu oldalon linux alatt opera vagy chrome böngészővel szerintem érezni fogod a különbséget.
2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DannyZuko ***** válasza:
A klasszikus 2 tábor. egyik istene a windows és a grafikus felület. másiké pedig a linux. ott is van grafikus felület, de a profik nem használják. Ez egy olyan kérdés mint, hogy opel vagy volkswagen. szőke vagy barna. mindegyik mellett van pro és kontra is. ha értesz hozzá, akkor próbáld ki, bár akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. a linuxnak nem minden formája való "amatőröknek"...
2011. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindegy, feltettem win7-et most meg vagyok azzal elégedve.
2011. febr. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!