Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a McAfee vírusírtó?

Milyen a McAfee vírusírtó?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok? Jobb az Avastnál?
2011. febr. 12. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Megláttam a kérdést, következő jutott eszembe: Biztos jobb az avast!-nál. Erre látom, hogy azt is kérdezed, hogy jobb-e nála. :D


Nem tudom, milyen irtó, de az avast!-nál biztos jobb. A VirusBuster-nél is.


Azt tudom, hogy kevés beállítási lehetőség van rajta, és kivételekhez adni se lehet semmit. Nagyon "öntörvényű" vírusirtó.

2011. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
már az intel vírusírtója és egy nagy rakás szar
2011. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem avastom van és nekem egy éve van és bevált, persze talált vírust, de megoldotta ahogy kell, a mcafee szerintem egy szar
2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sokkal jobb az avastnal bar azert az alapitorol olvasd el ezt a ket rovid cikket

[link]

[link]

2016. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
te most viccelsz?az avastnal mindegyik virusirto jobb.amugy nekem egy probaverzios mcafee livesafe-m van es nagyon jo bar telepiteskor egy kicsit lassabb lessz a gep marmind amikor telepiti es amikor vizsgalja de csak akkor ugyhogy az avastnal sokkal jobb.bar az ingyenes mcafee szar mert csak virus kereso.
2016. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sokkal jobb az avastnal.de a mcafee free az csak keresi a virust nem irtja ki.
2016. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!