Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a MacOS és a Linux?

Mi az a MacOS és a Linux?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mac os az OSX nevű apple által fejlesztett unix alapú operációs rendszer. Linux egy gyűjtő név szintén unix alapú rendszerek bizonyos fajtái, pl nézd meg az ubuntu linux magyar oldalát
2011. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A MacOS-X egy Unix alapú operációs rendszer amit az Apple fejleszt a saját számítógépeire..A Linux egy Unix alapú,ám attól független nyílt forrású ingyenes operációs rendszer mag.Sok ingyenes operációs rendszer erre épül,ezeket együttesen Linux disztribúcióknak hívják.Például:


-Debian

-Fedora

-Mandriva

és még sorolhatnám.

2011. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű nyelvre lefordítva (mert aki nem tudja mik ezek az nem lehet hozzáértő):

oprendszerek, mint a windows, csak kb teljesen más az egész.

2011. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Felpontoztalak benneteket!Amúgy én 11 éves vagyok és értetem az első két választm,sokat értek a gépekhez,csak van még egyest más amit nem tudok.De a hardverekhez már nagyon értek(én csinálom meg a gépem ha rossz).
2011. febr. 16. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

A MacOS-X egy Unix alapú operációs rendszer amit az Apple fejleszt a saját számítógépeire..A Linux egy Unix alapú,ám attól független nyílt forrású ingyenes operációs rendszer mag.Sok ingyenes operációs rendszer erre épül,ezeket együttesen Linux disztribúcióknak hívják.Például:


-Debian

-Fedora

-Mandriva

és még sorolhatnám.

2011. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a szöveget lenyultad úgy hogy nem pontozlak.
2011. febr. 24. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
nem nyultam le hanem ezt találtam róla a neten pont ezt
2011. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor pontozlak!
2011. ápr. 13. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

:D

engem meg inkább le !!

zöld sapkára gyűjtök

2011. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!