Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux-on KDE kezelő felületen...

Linux-on KDE kezelő felületen hogy lehet fájlokat vagy linkeket hozzá adni egy panelhez?

Figyelt kérdés

Ha egy panelhez hozzá akarok adni egy programot,akkor azt általában az alkalmazásindító menüből tudom megtenni úgy hogy jobb egérgombbal rá kattintok és hozzá adás a panelhez.

Ám ha egy alkalmazás nincs telepítve,akkor azt hogy tudnám a panelhez hozzáadni?


Például le töltöttem egy programot,amit nem kellett telepíteni.Az asztalon létrehoztam neki egy linket,amivel indíthatom.Ám ezt a linket sehogy sem tudom a panelhez hozzá adni vagy magát az indító fájlt amihez linkeltem.


Ezt hogy lehetne megoldani?Hogy lehetne egy általam készített linket vagy bármilyen fájlt panelhez hozzá adni?


Előre is köszönöm.


2011. okt. 27. 18:00
 1/1 A kérdező kommentje:

Rájöttem:)


Az alkalmazás indító menü beállításaiban "alkalmazások szerkesztése" pontban bármit hozzá lehet adni a menühöz,a menüből pedig a panelhez:)

2011. nov. 12. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!