Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero bajban segitség?

Nero bajban segitség?

Figyelt kérdés

You are about to create a multisession write once DVD disc.

Session no. 2 and above will not be readable with some DVD-ROM drives and operating systems prior to winddowsxp


Ezt irja ki, és ezeket lehet kiválasztani:

Burn Multisession anyway

burn without multisession


Akár melyiket kiválasztom, nem ir ki 2-3 filmet például, szóval hibásan irki, és nemtudom hogy miért :S


2011. febr. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem ir ki 2-3 filmet például, szóval hibásan irki," félrevezető információ...


1. a Multisession azt jelenti, hogy többmenetes CD/DVD írást kezdeményezel (később is írhatsz rá, ha nem telt meg a lemez)

2. "Session no. 2 and above will not be readable with some..." - ami azt jeleni, hogy van pár dolog, ami nem olvassa a második résztől


3. konkrétan mi történik írás után? mert ezt nagyon elfogalmaztad...

Lehetséges, hogy a nyersanyag (a DVD) rossz alapanyag...

vagy esetleg az íród rosszalkodik...

2011. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... sőt az is lemaradt, hogy mit írsz, mennyit, milyen márkájú nyersanyagra, és egyáltalán az egész rossz lesz vagy csak a vége a lemeznek?
2011. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, ugy van hogy elkezdem az irást néróval, és ezt a hibát irja ki.. ha 5 film van rajta 2 müködik 3 nem:S

ujraraktam a Windost és ugyan ezt irja ki nem ugyanazzal a neroval :S régebben jó volt! (ugyan az a dvd lemez)

2011. febr. 15. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet h az iró ment tönkre,

én találkoztam olyannal hogy elkezdte irni

végig ment hibás volt

vagy végig sem ment a csík

szóval célszerű megnézi másik iróval

2011. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!