Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SÜRGŐS SEGÍTSÉG! Bajban vagyok!?

SÜRGŐS SEGÍTSÉG! Bajban vagyok!?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon csúnyán kiszúrtam!

Egy bizonyos honlapon, fiúkkal levelezik.

És hogy örüljön, csináltam egy adatlapot rajta egy helyes srác képével! Így levelezgettem vele.

De csak azért hogy egy kicsit "örüljön".

Eleinte csak egyet akartam küldeni, de annyira belegabalyódtam a történetbe, hogy többet is írtam mint egy levél!

Egy kicsit később rájöttem hogy ez nem helyes és abba kell hagynom! Amikor azt mondta nekem, hogy szerinte belezúgott a "srácba", nagyon megijedtem! Nem akartam megbántani. De sikerült, mikor elmondtam neki, hogy a srác nem létezik!

Nagyon kész volt. És jogosan haragudott rám! Mondtam neki hogy most a fejemhez vághat minden rosszat!

Meg is tette! Erről az ügyről csak mi 2en tudtunk. Mondta hogy ne áruljam el senkinek, és én meg is tettem.

Nem akartam én megbántani. Nem volt közhír ez a dolog.

DE, miután megmondtam neki az igazságot, másnapra az az oldal is csak erről forumozott, az iskolában az osztályban a lányok is erről leveleztek, mindenki tudott róla aki a barátnőmmel nagyon jó viszonyban vannak! És ebből elég sok van.

Meg egyfolytában azzal szekál hogy nem a rendes nevemen szólít hanem annak a srácnak a nevén amit kitaláltam. Meg hogy "eltüntesssem" Ugandába (!!) küldtem katonának. Szóval mindig azt ordítja nekem hogy (a srácot nevezzük el pl.: Sanyinak)

- Hé, Sanyi! Ugandából jöttem híres mesterségem címere...

Ezt hajtogatja, és tudom hatalmas szemétség volt ezt megcsinálnom! Ezerszer Bocsánatot kértem tőle, ezerszer megbántam ezt az egészet! Tudom hogy ez nem elég de...

Mégis kicsit túlzás! Erről csak 2en tudtunk, de utána a barátnőmnek hála 135en (nem nagy a sulink) tudtuk utána!

Nagyon nagy szemétség volt tudom!

Kb. 4 napja ismerte.

Az oldalon nagyon sok felhasználó "felháborodott leveleket" küldött. Párszor össze is omlott tőlük az internetem. Napközben a szünetekben, egyfolytában eggyüt lógunk. Még a haragra is! Nem tudom hogy gondolja, de szervezi mikor tudnék átmenni hozzájuk, eggyütt akar velem hülyülni. Közbe persze baszogat! Magyarul: suliidőben haverok vagyunk, amikor meg otthon vagyunk, küldi a sok levelet amikben ilyesmik állnak:

- Hogy te mennyire szemét vagy! Tudtad?

(tudom hogy szemétség volt!)


- Ne másold az adatlapomat! Elég jó a képzelőerőd! Ha nem, hogy sikerült a srácot is kitalálnod?

(nem is másolom az adatlapját)


Szóval elég romos a helyzet! Tudom abszolút nagy szemétség volt ez mecsinálni. De mondjuk ezzel az eszeveszett hangulat váltásokkal akar engem kikészíteni hogy visszavágjon?

De mondjuk ez a haver-ellenség váltogatás engem nagyon kikészít! Hol a röhögőgörcs, hol pedig a sírógörcs kerülget! A suliidő a röhögőgörcs , a levelek pedig a sírógörcs! :-(

Nem szeretnék vele rosszban lenni!

Ezerszer megbántam az egészet!

Mitévő legyek?!

(légyszi HASZNOS válaszokat!!!)


Már egy ideje ez megy!


2010. máj. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
bunkó húzás volt tőled,de ha a barátnőd annyira szeret,hogy lehetséges az,hogy belezúgott abba a "pasiba".......
2010. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom! DE mostmár mi ketten kibékültünk!

Ez a jó!

De az a rossz hogy amikor elmondta 1 embernek az továbbadta! 20an vagyunk egy osztályban! 8 lány 12 fiú!

8 lány tudja + még 3 fiú! 11en!!!!!

egy kicsit több mint az osztály fele!!!

Eléggé aggódom hogy mi lesz evvel! Kis szemét pi csának hisznek szerintem!

2010. máj. 26. 18:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Amit csináltál valóban elég szemét dolog, DE volt egy mondat ami kicsit más megvilágításba helyezi a történetet.

"Kb. 4 napja ismerte. "

Négy nap alatt beleszeretett? Az érdekes...

Ha megbántad, bocsánatot kértél és egyebek, akkor az ő viselkedése jóval szemetebb a tiédnél. Ez téged nem ment fel, te is elszúrtad, de mivel nem a házát gyújtottad rá, hanem csak négy napig megvezetted, illene neki megbocsátani. Ha ilyen ostobaságokon képesek vagytok összeveszni, ráadásul haragtartó módon, én átgondolnám ezt a barátságot.

2010. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igaza van neki. Amit főztél, edd is meg. Attól hogy bocsánatot kérsz párszor neki még nem lesz jobb...
2010. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tiszta barátok közt feeling.
2010. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivaaaaaaaan?

Miért nem tudjátok normális, értelmes emberek módjára megbeszélni?

Jaa, mert hogy nem vagytok azok.

Köszi

2010. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

tiszta bk feeling.ez kesz.xDD

am bocsii h irtam. nem volt ertelmes tudom. :)

2010. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már átbeszéltük az egészet! Kibékültünk!

DE egy kicsit az osztály miatt aggódom!

2010. máj. 27. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Ti tulajdonképpen hány évesek vagytok?
2010. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
13
2010. máj. 31. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!