Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows 7-et válasszam...

Melyik Windows 7-et válasszam netbookomra?

Figyelt kérdés
Egy Asus EEE PC 1005 PE gépem van. 2GB RAM, 250 HDD, 1.66 Mhz-es Intel N450 pintrail processorral. A kérdésem az lenne, hogy ha egyáltalán nem vagyok elégedett a Windows 7 Starterrel, akkor melyik Win 7 az, amelyiket elbírja a gép rendesen, de több funkció van benne, mint a Starterben. A másik, hogy mindenhol ezt az idióta pendriveos megoldást írják, én egy külső usb-s optikai meghajtóval telepíteném, azzal is lehet, nem? Az előző kérdésem fontosabb viszont. Nem lassítaná be nagyon egy win7 Proffesional, vagy Ultimate a gépet, a Home családdal szemben azért még vannak előítéleteim, de jó lenne előre tudni, hogy a kis netbookom bírná-e a durvább op. rendszereket, esetleg tapasztalat? Köszi előre is a válaszokat.
2011. febr. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mégis mi az amit hiányolsz az oprendszerből?

Nem hiszem, hogy egy nagyobb Windows 7 megoldaná a problémádat.

2011. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem professional vagy home premium
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiányolom pl., hogy nem lehet háttérképet változtatni, ezt már a win 95 is tudta, alapfunkciók maradtak ki a starterből sajnos... de ha megnézed a netes fórumokat nemcsak én vagyok ezzel így, tényleg nagyon sok minden nem jó. Asszem azt a hibát kiküszöbölték, de volt olyan verzió is, ahol csak max 3 alkalmazás futott egyszerre, azért sztem ez elég gáz, nem lehet másodlagos monitort csinálni, és még sorolhatnám...
2011. febr. 24. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] Itt is olvasható, h mik maradtak ki, ill. hogy kb. az átlag felhasználó igényeit mennyire elégíti ki, az enyémet sajna egyáltalán nem. A háttérképes dolgot alig akartam elhinni.
2011. febr. 24. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de rosz linket küldtem, erre gondoltam: [link]
2011. febr. 24. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kisseb a géped eggyértelmuen home premium. Nekem erosseb a gépem (4magos proci,6giga ram,gtx460)de megis az van fent mivel szerintem gyorsabb mint ultimate. Szerintem Windows7 home premium SP1 tedd fel persze 32x est :)
2011. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, akkor valószínű, hogy azt teszek rá. Amúgy a Professional szóba se jöhetne?
2011. febr. 24. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem volt meg szerencsény kiprobalni.Szerintem homet valazd.Nekem meg jatekokba is tobb FPS volt vele mint ultimatenel+no meg a bekapcsolastol-képernyoig ido is csokkent 30valemnnyirol 20vmennnyire(Persze az is belaszamit h mar hasznaltam eleg sokat a ultimatet mikor friss volt azis gyorsabb volt de azért van egy kis kulombseg gepunk kozott :D)
2011. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia az ultimatet rakd rá es 32 bit
2016. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!