Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast! Free vagy Avira Free?

Avast! Free vagy Avira Free?

Figyelt kérdés
Szerintetek meiket érdemes hasznélni , meik jobb , hatékonyabb ? Inkább az olyanok válaszoljanak akiknek tapasztalatuk vagy valameikkel kapcsolatba n ne ojanok akik okoskodni akarnak !
2011. márc. 12. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
avast
2011. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Avast. Többtucatnyi gépen próbálva, tesztelve.
2011. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Undorodom az Avirától, elvi okokból. De ha vírusirtót akarsz, akkor azt, mert az avast! nem vírusirtó hanem hivatalos felhasználóélmény-rontó szoftver.
2011. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mármint azt! Egy *nem* odakerült, mert közben a másikon járt már az eszem.

Szóval a kettő közül mégis Avirát ajánlom, attól függetlenül, hogy elvi okokból nagyon nem szeretem.

2011. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Avirára szavazok.
2011. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mate0117 ***** válasza:

nekem avira-m van mán 2 éve....

semmi bajom nem volt vele :)

ja és a legfontosabb: nem zabálja a RAM-OD

2011. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
avg 2011 free.
2011. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Egerecske ***** válasza:
Avast-t ingyenesek közül a legjobbnak tartják,szerintem jó kis vírusirtó, nincsen nagyon túlbonyolítva, és egy kezdő is elboldogul vele, van benne egy önvédelmi modul ami azért jó mert vannak olyan vírusok is amik magát a vírusirtót próbálják törölni, avast ezt nem engedi. Avira is nagyon jó,, elég jó az adatbázisuk, tud pár dolgot, bár ami a legjobb hogy kevés a rendszerigénye, kifejezetten a kisebb gépekhez készült szerintem.
2011. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az AVIRA a legjobb!!!


Nem használtam vírus írtót az elmúlt egy évben és a gépem teli volt már mindenféle virtuális szeméttel és vírussal. Nagyon bevolt lassulva, már használhatatlan volt a gépem.

Letöltöttem AVIRÁt és 5 perc alatt megváltozott minden! Jobb lett, gyorsabb lett a gépem mint újkorában!

Köszönöm AVIRA!

2012. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!