Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CClaner Rendszerleíró tisztító...

CClaner Rendszerleíró tisztítója mennyire hatásos/biztonságos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet biztonsági mentést csinálni,de azért előtte jó lenne tudni h. mennyire nagy arányban 'rontja el' a dolgokat.. köszi
2011. márc. 13. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi CCleaner*
2011. márc. 13. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontja el a dolgokat egyeltalán. Még a biztonsági mentést is felesleges csinálni. Csak nézd végig oldalt, hogy jók legyenek kipipálva (az alapbeállítás a legtöbb esetben megfelel)
2011. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor lefuttatom :)
2011. márc. 13. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan futtasd le ,semmi kárt nem fog csinálni,igaz ,hogy semmi hasznosat sem . Semmit nem javít a gépeden,semmivel nem lesz jobb,max kitöröl néhány belépési adatodat,amiket majd újra megadhatsz. Ez a progi is csak parasztvakítás.
2011. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használom, de megvagyok elégedve vele, nekem még semmit nem rontott el, igaz csak az előre bepipált dolgokkal használom.
2011. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!