Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Windows 7-et...

Letöltöttem a Windows 7-et torrentel, de nem sikeült föltelepíteni. Amikor bekapcsolom a gépet akkor mindig ki kell választanom hogy a régebbi Windows-t futassa ne az amúgy is rossz telepítőt. Meg lehetne ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ne írja ki mindig amikor bekapcsolom a gépet.

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. márc. 14. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Valahol a rendszerben van egy boot.ini nevű fájl. Abban benne van a 2 op. rendszer. A rossznak a sorát töröld ki belőle és akkor elfelejti. Én Win7-et használok, és nem tudnám biztosan elmondani, hogy hol van ez a fájl, mert más az egész. Írd be a keresőbe, aztán kiadja.
2011. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Jobb gombbal kattintson a Sajátgép elemre, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra.

2. A Speciális lapon kattintson a Beállítások gombra az Indítás és helyreállítás területen.

3. A Rendszerindítás területen kattintson a Szerkesztés gombra.


Minden bizonnyal hasonlóan fog kinézni ehhez:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(1)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(1)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP Professional" /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINNT="Windows 7 Ultimate" /fastdetect



És itt csak annyi dolgod, hogy kitörlöd a Win 7-nek a sorát.

2011. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg lehetne oldani. Besétálsz egy boltba, és megvásárolod a Win7-et :P
2011. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam de nem volt a boot file-ban a Windows 7 sora.

Esetleg valami más megoldás?

2011. márc. 15. 00:12
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak ez:

[boot loader]

timeout=0

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition - magyar" /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimer

2011. márc. 15. 00:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm, ez furcsa :-/ Benne kell hogy legyen a boot fájlban :-/ Nem baj, azért a biztonság kedvéért írd át a timeout-ot 30-ra, baj nem lehet belőle.



A rendszer-visszaállítási pontokat megtartotta? Próbálj meg egyet.

2011. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az indítás és helyreállítás területén ki kell hogy írja az alapértelmezett op. rendszert egy lenyitható fülön, ha ott sincs a Win 7 akkor gáz van (:
2011. márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ott sincs, sehol sincsen semmi és még a Windows 7 telepítőfájlait is kitöröltem. de mégsem működik.
2011. márc. 15. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát... Ha éppen nagyon sok szabadidővel vagy megáldva, megteheted azt, hogy leformázod a C-meghajtót, és újrahúzod rajta az op. rendszert.


(megsúgom, hogy én is torrentről szedtem le a Windows 7-et, először nem működött, ezért le kellett szednem egy másikat. Az hibátlanul műkszik még mindig, viszont rengeteget kell basza*odni a licenc fájlokkal... De van hozzá egy remek aktiváló programom, ha érdekel :)

2011. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy rossz volt a telepítő, vagy nem bírta a géped?
2011. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!