Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért viselkedik így a gépem?

Miért viselkedik így a gépem?

Figyelt kérdés

Ha rákattintok pl. egy mappára, néha olyan, mintha kétőt kattintottam volna rá. Pedig csak egyszer.

Néha megszakad az internetem, (nekem kell újracsatlakoznom). És néha csak úgy megszakad a letöltés, ha valamit töltök az internetről.

A Gépem (XP) bekapcsolásánál kiírja ugyan, hogy ellenőrizni kell a C meghajtó konzisztenciáját. De addig nem akarom, míg ki nem írtam mindent a winchesterről, mert így "lecsipent" a fájlok méretéből.

Vírus nincs a gépen.


2011. márc. 21. 01:43
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Rendszer újratelepítés. Ha még mindig csinálja, akkor új bekezdés következik..
2011. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pj0tr ***** válasza:

Nem lehet, hogy megsértetted valamivel a gépet? :D


Viccet félretéve, az ellenőrzés nem hülyeség. Mi az, hogy lecsippent a fájlok méretéből? Akkor esetleg, ha valami hiba van a filerendszerben, azonban akkor a másolás se igazán megy... A többi probléma adódhat abból, hogy "régi" a rendszered és egy reinstall megoldja. Amennyiben nem - és biztos vagy benne, hogy mindenből a legújabb, stabil driverek vannak fent -, akkor esetleg probléma lehet a géppel.

2011. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!