Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölti be teljesen a...

Miért nem tölti be teljesen a vidit az indavideo? (bővebb kifejtés lenn. )

Figyelt kérdés
buffolom (buffering) a videót, hogy ne akadozzon amikor nézem, és egy adott pontban (nem mindig ugyanott) megáll és nem tölti tovább és nem lehet tovább nézni a videót. és akárhányszor próbálom újra, mindíg ugyanez. mivel lehet a baj? a netemmel vagy az Adobe Reader 8- al?
2011. márc. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Van elég helyed ott, ahol az ideiglenes internet fájlok vannak.

Az Adobe Reader-el pedig biztosan nincs kapcsolatban, mert nem pdf-et nézel. Esetleg megpróbálhatod az Adoba Flash Player-t újratelepíteni.

2011. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszike a választ.:)

ma reggel telepítettem újra, és megpróbálom, h így megy-e. ha nem (de reméljük igen), akkor megpróbálom megkeresni az ideiglenes internet fájlokat, amik nemtudom hol kellene legyenek :s na de próba szerencse.

2011. márc. 26. 07:04
 3/3 A kérdező kommentje:
na megpróbáltam és nem ment. letöröltem az összes képet amit találtam az ideiglenes internet fájlokban és úgyis annyit haladtam, mintha nem is csináltam volna semmit. azért köszi. ha valaki tudja mit tudnák csinálni az irjon pls.
2011. márc. 26. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!