Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Home Premium,...

Berti_92 kérdése:

Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate/Everest ->? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés
A Microsoft szuperül leírja a különbségeket ( [link] de ez nem elég... Az én kérdésem, hogy lényegbeli különbség van-e közöttük? Gyorsabb-e egyik a másiknál? Főleg Gamer szemszögből nézve a dolgokat, van-e javulás ezen szoftverek között? Vagy tényleg csak annyi a különbség, amennyit leírtak? (pár plusz funkció, program, technológia)
2011. szept. 25. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lényegében nem gyorsabb egyik a másiknál, hanem csak plusz funkciókban térnek el a különböző változatok egymástól. :)
2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Entrprise az nem Everest:)

gamer gépre 64 bit es az a lényeg

aztán professional vagy ultimate ajánlot

de valakik szerint home premium is böven elegendö (még mások szerint 32 bit es is mivel a 64 bit es csak 4 GB ram és felerihez kel, pedig ez nem igaz:) )

valakik feltesznek netröl szedet buherált Lite verizókat nem éri meg csak a vaj van vele

viszont te magad öszerakhatnál Lite verziót csak az se éri meg igazán.

Én minden gépre amit jól ki akarnak használni ajánlom mint már fent is irtam:

Windows 7 Ultimate 64 bit (SP1 el szóval felfrisiteni is megéri)

2011. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!