Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond? Win7-el van...

Mi lehet a gond? Win7-el van a probléma vagy az msn-nel?

Figyelt kérdés
Win7-em van, semmi problémám nincs vele azonkívül, hogy az msn 2011 sza.akszik rajta. Akad, akkor sokx elmegy a cset rész, alig tudom kibogózni, hogy mit írnak. Üzenőfal része is rossz sokx. Mitől lehet ez?
2011. ápr. 16. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
peóbáltad h letörlöd a 2011-est és a 2010-est rakod fel? :D
2011. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja! De az nem az igazi, 11-en lehet olyat csinálni, hogy valaki elől rejtve vagy, valakinél meg nem:D
2011. ápr. 16. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
istenem...:\ ha ez kell neked akkor a 2010-enél meg megcsinálhatod h aki elöl rejtve akar lenni azt letiltod ha emg már nem akarsz akkor feloldod... (nem bántásból de kérdezhetnék egy kort?:))
2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj istenem:/ Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, én sem csinálok, csak gondoltam megkérdezem. Így egyszerűbb lett volna. De gondolom neked mindig mindenkivel van kedved beszélgetni. Sosem vagy úgy, hogy bírsz valakit, de most ne írj rám. De lényegtelen. Mondtam, nem annyira fontos a dolog, majd kirakom magam nincs a gépnélre.:)
2011. ápr. 17. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy sem ez volt a kérdés, na mindegy :D :D
2011. ápr. 17. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
am erre találták ki a különféle állapotokat ;) beállítod h elfoglalt v nincs a gépnél és lehet h máris nem fognak rádírni annyian :)
2011. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondod te... Átállítom én, de ugyanúgy pittyegnek.:D
2011. ápr. 17. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hadd pittyegjenek. majd megunják :D
2013. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!