Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AudaCity-probléma a kijelöléss...

AudaCity-probléma a kijelöléssel:mi lehet a gond? :S

Figyelt kérdés

1.3.7-es AudaCity-t használok (Lame telepítve) karaoke alapra történő hangrögzítéshez.


A felvétel elkészítése után eddig minden gond nélkül ki tudtam jelölni a hangsávon tetszőleges hosszúságú szakaszokat (akár csak egy-egy szótagnyit is, például erősítés/halkítás céljából), egy ideje viszont -a hangsávok fölötti idősávot tekintve- nem enged a program 5 másodpercnél rövidebb szakaszokat kijelölni akkor sem, ha felnagyítom a sávot, hogy "szélesebb legyen"(megkönnyítve a kijelölést).


Fogalmam sincs mi az oka, semmit nem állítottam át a programon, viszont rettentő idegesítő,mert így nem tudok aprólékos korrekciókat végezni.(Nem tudok például egyetlen halkra sikerült szótagot felerősíteni, mert amikor végighúzom rajta a kijelölő eszközt,az előtte lévő, megfelelő hangerejű szótagot is kijelöli vele együtt)


Valaki, aki kicsit jobban ért az AudaCity-hez nálam: mi lehet a gond, miért csinálja ezt a program?:(


Köszönöm a segítséget!


2011. júl. 25. 16:15
 1/2 adko777 válasza:
A probléma nekem is fent áll! Nekem csak 1 mp-t enged kijelölni. Eddig nekem is tökéletesen működött. Beállításokat végig pörgettem. Ott nem találtam a változtatásra lehetőséget. :(
2012. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 adko777 válasza:

MEGVAN!!

Alul van egy olyan sáv, hogy project ráta.

Ott a formátumot a legördülő menüből állítsd át képkockára (fps) és jó lesz ;)

2012. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!