Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni?...

Miért nem tudom telepíteni? Tudom ugysem jön válasz rá de megpróbálom

Figyelt kérdés
Na Aiont szeretnék játszani és egyik törtszerón azt írták hogy NCsoft-al kell letölteni és amikor rányomok, letölti, le is töltötte de azt írja hogy nincs elég hely...a mappájába 9,18 giga van 5 fájl és 1 mappa + van 10 giga szabad hely...mi az istenért csinálja ezt? ötletek? Tudom nem fog jönni válasz rá de próba szerencse
2011. máj. 15. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen naív?Ritka az,ha nem jön egy kérdésre válasz. Amúgy meg szerintem próbáld egy másik meghajtóra telepíteni,ha nem megy.Ha úgy sem sikerül,akkor meg célszerűbb szakemberhez fordulni.
2011. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért vagyok naív mert eddig egy hasonló kérdésemre sem jött válasz igaz az nem ennyire népszerű játékról szólt de mindegy. Megpróbálom, már azon vagyok de valahogy eddig a C-re rakta pedig a D-t jelöltem be (azon 540 giga szabad hely van)
2011. máj. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!