Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség, miért nem tudok a...

Segítség, miért nem tudok a Windows rendszerbe lépni, mert még csak nem is enged be?

Figyelt kérdés

A bajom az, hogy a Rendszer nem működik vagy összevissza, ráadásul korlátozottan van internet. Viszont a Start és a többi Programokhoz NEM férek hozzá. Sőt a rendszer automatikusan bezárja a rendszert, akár akarom, akár nem, perceken belül.

5 éves a gép Windows Vista Home Basic a rendszer.

A Média Markt-ban vettük úgy, hogy már előre fel volt telepítve a szoftver.

Eddig jól bírta.

A helyzet az, hogy a Windows nem enged betölteni ezzel a szöveggel:


Windows szoftvervédelem:


Nem engedélyezett módosítást hajtott végre a következőn: Windows


A(z) Windows egy olyan módosítást észlelt, amely a Windows szolgáltatásainak korlátozott működtetését eredményezi majd. Az alábbi hivatkozásra kattintva olvashat a(z) Windows kijavításának módjáról.


---> További információ az interneten.

---> Bezárás.


1.Amikor "jó" lett, letöltöttem az avast 6.0.1125. magyar nyelvű vírusirtót és 2 évig tart, azaz marad a rendszerben. Magas védelem alá tettem, még az Internet is működik, pedig a webvédelem is magas.

Az USB kulcsokban talált vírusokat (2db van belőle), máshol nem. Ezeket karanténba mozgattam. rootkit és yvesqsh93.exe programokat talált.


Lefuttattam a Spybotot is, de ott sem talált semmit.


Van eredeti telepítőlemezem, de ezzel még nem tudok mit kezdeni :(((

Mit hogyan???? Egyedül nem megy. Még sosem használtam azóta, hogy az üzletben előre feltelepítették.

Nem céges a gép, saját felhasználású.


A Vista meg van zavarodva.

egész nap jó volt a gép. Ma DVD-írásssal foglalkoztam. Több programot futtattam egyszerre, a memória és a CPU nem bírta. Aztán kiírta: A Windows Explorer nem válaszol, majd: a Windows talk nem válaszol... Fura...?????

Le sem tudtam állítani szabályosan, ezért nem engedélyezi a rendszerbe való belépést sem- ÚJRA!!!!


Mi ennek az oka?

Segítség!!!


2011. máj. 18. 18:28
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Már az is csoda, hogy 5 évig bírta a strapát egy Vista. Szerintem az országos rekord közelében lehetsz ezzel. ;)


Telepítsd újra, lehetőleg SP2 -vel gyárilag integrált telepítővel:


Windows Vista with Service Pack 2 (64-bit) - DVD (Hungarian)

File Name: hu_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36346.iso

SHA1: 50E67ACA9489F0AC34406D87D910D341DC38E226

ISO/CRC: 801838BC


Windows Vista with Service Pack 2 (32-bit) - DVD (Hungarian)

File Name: hu_windows_vista_with_sp2_x86_dvd_x15-36299.iso

SHA1: 57FF0EC21F1FD2DF43C28174119F426CAC697454

ISO/CRC: A4ECA885


Vagy ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy jogtiszta rendszered legyen, akkor én inkább egy Windows 7 -et ajánlanék. :)

2011. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, hogy ragaszkodom-e a jogtisztasághoz, más kérdés :)
2011. máj. 18. 19:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok informatikus, kérem, megmagyarázni mi az a SP2 és mire jó??? Egyszerű felhasználó vagyok.
2011. máj. 19. 06:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Javításokat tartalmaz.

SP - service pack = javító csomag

2 - a kiadott javítás száma a rendszerhez.

2013. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!