Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP téma segítség?!

Windows XP téma segítség?!

Figyelt kérdés
Na szóval letöltöttem egy vista témát win xp-re ,aztán feltelepítettem a leírtak szerint,aztán ma aktiváltam,hogy megnézem hogyan is nézz ki ,de minden fekete lett ,az egész háttér ,az ikonok a szöveg,és sehogy se tudom vissza állítani az eredeti témára ,mert nem látom hova kattintok, az ikonok is csak akkor látszanak az asztalon ha kijelölöm ,próbáltam csökkentet módban is futtatni ,de úgy is ezzel a témával áll fel ,és azt szeretném kérdezni,hogy lehetséges valahogy vissza állítani eredetire ,mert ezért nem szeretnék egy windows reinstallt ,előre is köszönöm
2011. júl. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha van neked windows helyreallitolemez akkor csinald avval es ha nem csinaltal lemezt tedd ujra a windowsot..(en a helyedbe jott-ment temakat nem telepitenek a windowsra
2011. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F8>>> csökkentett módban próbálkoznék...
2011. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

idézem : próbáltam csökkentet módban is futtatni


de akkor újra rakom,és kész :D


azért köszi

2011. júl. 30. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na közben tegnap éjszaka (vagyis ma hajnalban) a részeg informatikus haverom oda ült a gép elé,és elkezdte ,hogy majd ő megjavítja ,aztán poénból elkezdett össze vissza gombokat nyomogatni,aztán tök véletlenül sikerült neki vissza állítani az alap windows témára:D
2011. aug. 1. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
ejjha nem semmi :-)
2011. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!