Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fable 3 Xlive. Dll gondok?

Fable 3 Xlive. Dll gondok?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy letöltöttem a fable3-mat PC-re, csak mikor elindítom kéri a hiányzó xlive.dll fájlt.

Pontosabban ezt írja "A sorozatszám (5372) nem található a DLL-ben (xlive.dll).Kerestem interneten, de nem sok mindent találtam.Ilyenkor mit csináljak?

Válaszokat előre is köszi!


(UI:Nem kérek olyan válaszokat, hogy "vedd meg" meg stb...)


2011. máj. 22. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na bmeg, ha ennyi gond van ezzel a szarral, akkor inkább nem is játszom.
2011. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
vibrál a 2. belépéstől kezdve minden szöveg. mi a baj??????
2011. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A játék nem fut rendesen XP-n, én legalább is még nem találkoztam olyannal akinek ment volna rajta... Win7 alatt remekül fut. Előző kommentekből mindent ki lehet deríteni.
2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Meszibence válasza:
A Fable 1 jobb
2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem a fable 1 annyiva jobb a 3-nál hogy vannak bennne önálló képességek, de mivel én az egész játékban csak a többszörös csapást használtam így nem sok a különbség.

Még 1 valami : a fable-ben csak annyi van elrontva hogy túl könnyű játszani benne :D

2014. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igazából ha letöltöd az xlive.dll fájlt és berakod a játék könyvtárába akkor is tudsz játszani vele :D
2014. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!