Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Postal 2 : Share The Pain...

Postal 2 : Share The Pain küldetés gond?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy Postal 2 ben "Csutörtök"-ön a Pay Ticket (Valami Birság) küldninél amikor oda megyek a hapihoz akinek kell segíteni csak anyit mond hogy "Hmmm... Segíthetek önek ?" és nem tudom be fizetni a pénzt mert nem engedi . Mit tegyek hogy jó legyen ?
2011. máj. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt már néztem , de nem végigjátszás kell --> mondom : bemegyek a rendőrségre oda megyek a hapi hoz akinek kell fizetni és csak anyit mond hogy Segíthetek ?? és enyi nem tudom befizetni :S
2011. máj. 30. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Upssz ... nem akinek kell segiteni hanem akinek fizetni kell baki xD
2011. máj. 30. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
akko most jó?
2011. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
neem , csak a leírásban rosszul irtam , oda megyek és ez van : -Szevasz , -Mi ujság ? -öööö... Segíthetek önek ? - Elnézést , és enyi nem engedi befizetni :S
2011. máj. 31. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A végig játszást újra olvasd el mert szerintem valamit kifelejtettél:)
2011. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bírság - Menny a rendőségre (körözés nélkül) és fizesd be a bírságot.

Ez van a leírásban , körözés nincs , és van 1600$ om . Néztem youtuben videót ottis ugfy kezdi a napot hogy egyböl oda megy befizetni és nem kell semmi csak pénz (300$) :S

2011. jún. 1. 16:47
 8/8 A kérdező kommentje:
ugy*
2011. jún. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!