Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vistáról xp-re váltás, de hogyan?

Vistáról xp-re váltás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Felszeretném telepíteni az xp-t, de nem indítja el. A BIOS-ban be van állítva, hogy cd-ről indítson, de mégsem kezdi el a telepítést. Ha vista telepítőt teszem be akkor azt elkezdi. Nekem az xp kell csak hogy automatikusan a vistába lép. Valaki tudja, hgy kell feltelepíteni az xp-t? Már telepítettem xp-t, de most nem adja ki azt, hogy a telepítéshez nyomjak meg egy gombot. Gondolom a vista miatt van, de akkor hogy töröljem le vagy mit kell tennem? Valaki tud segíteni?
2011. jún. 1. 12:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:) Hát elvileg bizonyos dolgokat nem engedhet letörölni, ha jól tudom. Talán nem nullázom le vele a gépet. Viszont ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=EufVizUCSOI és előtte inkább megpróbláom ezt. Ha neki sikerült akkor talán nekem is. Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 1. 13:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem a Vista miatt van, a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Az XP lemezt DAO (disc-at-once) módban írd, ne DAO/96 módban. Elég általános hiba, talán nálad is ez történt. Ha meg már régen megvan a lemez, akkor talán sérült.

2011. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozom az utóbbihoz.Rossz,vagy nem boot lemez az XP telepítőd,kérj kölcsön vagy írj egy másikat.Ezért nem írja ki,hogy CD-ről való indításhoz stb.Ha cd-ről indul,teljesen mindegy mi van a merevlemezen.
2011. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!