Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtok regényíró szoftvert...

Használtok regényíró szoftvert az íráshoz? Ha igen, melyiket, és milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:59
 1/4 tabaki ***** válasza:
Bocs az offolásért, de milyenek vannak egyáltalán? Én csak az yWriterről tudok, tapasztalataim abban sincsenek...
2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ywriter-en kívül még a Celtx-ről tudok, de azt nem használtam.
2011. jún. 2. 21:50
 3/4 tabaki ***** válasza:
Tegnap óta belenéztem az yWriterbe. Úgy tűnik, jobban specializálódott a regényre, mint a Celtx, amely elsősorban a forgatókönyvírásra összpontosít, de igazából csak a gyakorlat mutatná meg, hogy válnak be, én meg sosem írtam akkorát, hogy komolyan belementem volna a gépi rendszerezésbe :(
2011. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én regényemhez úgy tűnik, aktuálissá vált, bár eddig ódzkodtam ilyen programok használatától. De tényleg praktikus, hogy egyetlen programban lehet kategóriák szerint tárolni az összes külső részletet, a szereplőkről az adatokat, a kapcsolódó leírásokat, jegyzeteket, szóval tényleg jó.

Én is tegnap teszteltem mind a kettőt. A Celtx letisztultabb, de valóban inkább forgatókönyvre, az Ywriter sokkal inkább való regényhez. Maradok az Ywriter-nél, ennyi, talán nem is kell ennél megfelelőbb program erre.

2011. jún. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!