Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is jobb a Vista...

Szerintetek is jobb a Vista mint a Windows 7?

Figyelt kérdés
Vistán olyan jó és egyszerű volt minden, Windows 7-en alig lehet bármit megtalálni, beállítani... Vistában lehetett az ablak illetve a tárca színét is változtatni, jobban néztek ki az ablakok gombjai a tálcán is... Nagy csalódás számomra a Windows 7 a Vistához képest...
2011. jún. 4. 06:54
1 2 3
 1/26 P.O.C. ***** válasza:

1. A Windows 7 teljesítményben és megbízhatóságban eléggé felülmúlja a Vista -t. És kompatibilitási problémái is kisebbek.


2. Windows 7 -ben ugyan úgy megtalálsz mindet, még a színes ablakaidat is. Különböznek a beállítások elérhetőségei elérhetőségek és a kinézet? Nos, ennyi erővel akkor mindegyik hasonlíthatna a Windows 95 -re.


Te most kizárólag csak "női szemmel" nézed a Windows 7 -et, sehogy máshogy...

2011. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szerintem a 64 bites windows7 a legjobb. gyors egyszerű kezelőfelület és szép is
2011. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Windows XP a legjobb!!!!!!!!!!
2011. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Debian Linux a legjobb, nem ezek a Mikrofos-féle bughalmazok.
2011. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"1. A Windows 7 teljesítményben és megbízhatóságban eléggé felülmúlja a Vista -t. És kompatibilitási problémái is kisebbek. "


Nekem aztán mindegy, úgysem használom ilyen hűű de nagy dolgokra a gépem, így úgy vettem észre hogy a Vista jobb volt. Amikor Vista előtte meg XP volt a gépemen, addig simán látták egymást a másik gépemmel, most meg egyszerűen egyik sem látja a másikat. A másikon Vista Ultimate van, az akkor is látta a másik gépet, amikor azon XP volt, érdekes most 7 van, és nem látják egymást sehogy sem...



"2. Windows 7 -ben ugyan úgy megtalálsz mindet, még a színes ablakaidat is. Különböznek a beállítások elérhetőségei elérhetőségek és a kinézet? Nos, ennyi erővel akkor mindegyik hasonlíthatna a Windows 95 -re"


Próbáltam megkeresni az ablakok színeinek beállításait, de nem találtam, csak ilyen témákat meg hátteret lehet változtatni...


"Te most kizárólag csak "női szemmel" nézed a Windows 7 -et, sehogy máshogy..."


Nem csak "női szemmel" nézem, csak nekem valahogy minden egyértelműbb volt a Vistán mint a Win 7-en...

2011. jún. 4. 07:59
 6/26 A kérdező kommentje:

"Debian Linux a legjobb, nem ezek a Mikrofos-féle bughalmazok."


A Linuxtól még a Windows 2000 is jobb...

2011. jún. 4. 08:01
 7/26 A kérdező kommentje:

"Windows XP a legjobb!!!!!!"


Már régi, látványtalan, sok új program már nem is fut rajta, jónak jó volt, de haladjunk a korral...

Amúgy 4GB ramot pl nem is képes kezelni, amikor az volt a másik gépemen, akkor 4GB ramból valami 3,64-et ismert fel, mondjuk fenn van most is a Vista mellett, de azt soha nem indítom el. Már 2éve telepítettem azt a gépem, először raktam akkor rá 2op rendszert, így biztonsági okokból raktam fel az XP-t is, de ha már fenn van, leszedni nem fogom.

2011. jún. 4. 08:03
 8/26 A kérdező kommentje:

"Kérdező: Te egy igazi lüke paraszt vagy, igaz?"


Te lehet hogy az vagy, az agymosott bunkó fejeddel, látom te is bedőltél anno az Apple lejárató kampányának :D

Semmivel sem jobb a Win 7 mint a Vista, a Vista egyszerűbb is volt...

2011. jún. 4. 08:05
 9/26 P.O.C. ***** válasza:

A hálózati problémáid rossz beállításokra vezethetők vissza.

Bővebben:

[link]


"Próbáltam megkeresni az ablakok színeinek beállításait, de nem találtam, csak ilyen témákat meg hátteret lehet változtatni..."


Jobbkatt az asztal üres területére --> Személyre szabás --> (alul) Ablak színe..

2011. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A Vista a legfrissebb szervizcsomaggal már nagyon jó, bár nekem még XP-m van(gyenge gép miatt) de a barátom még Vista-t használ, azt hiszem talán szervizcsomag 3-at használ, nem tudom pontosan, de jobban fut neki, mint a Win7.Szerintem is jobb így már a Vista, mint a 7.De azért a Linux sem rossz, csak kérdező gondolom te ki se próbáltad, vagy ha ki is próbáltad semmit nem értettél belőle.Én hónapokig Ubuntu 9.10-en dolgoztam, és őszintén szólva sokkal jobb mint bármelyik Windows, mert soha nem fagyott le(!) és váratlanul se indult újra úgy, hogy én nem akartam.
2011. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!