Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használhatom a webcamot...

Használhatom a webcamot biztonsági kameraként egy másik gépről?

Figyelt kérdés

Úgy h a webcamos gép ne jelezzen semmit. Tehát mondjuk mintha neten keresztül használnám azt a webcamot a sajátomként, vagy nemtudom.

hogy tudom megoldani?


2011. jún. 8. 10:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
bocsi nem láttam h írtál közben. amúgy enabled-en van
2011. jún. 8. 18:01
 43/62 anonim ***** válasza:
de a cimsorbol, a dyndns-cimmel (port nélkül) el kellene h érd a router menüjét. akkor tudjuk, h az tutti működik. REBOOT-oltad a routert?
2011. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
rebootoltam manuálisan is és a beállításoknál is, de nem hozza be a címet. a link amit küldtél az sem érzékeli. :s
2011. jún. 8. 20:08
 45/62 anonim ***** válasza:
küldj egy print screent a router két oldaláról, ahol a DDNS van, meg ahol a virtual server. akár privátban.
2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
2011. jún. 8. 21:36
 47/62 anonim ***** válasza:
Én ennyit tuti nem szenvednék vele.Én is gondolkodtam már iylenen miután észrevettük hogy a panel 3. emeletén buherálták a zárunkat.Én úgy csinálnám meg,hogy egy külön gép ere a célra.Egy sima P3-as 1ghz-s 512ramos gép megteszi.beletenni egy 160-as vagy egy 250-es ata winyót.Feltelepited az xp-t aztán a webkam drivert. Felteszed a Teamwiever nevü progit.Az egész gépet rádugod routerre.Teamwiever-el simán látod az asztalát a kamos gépnek éjjel nappal.Van külön program webkamerára,hogy bekapcsoljon és vegyen ha mozgást érzékel.160-as winyón van elég hely amire mentheti is az adatot.A te pc-dről meg Teamwiever segítségével akkor nézed meg a kemra képet mikor akarod és annyi.
2011. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 Csorby ***** válasza:
te pedó wagy?a lányod w a fiad akarod meglesni webkamon a másik szobából?xdxdwagy mi?xd
2011. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Ez király! :D és azt meg lehet vele csinálni h közben a vezérelt gépet lehessen használni, tehát h ne mutassa h most vezérelve van, vagyis... hogy pl csak a webcam képét lássam a vezérlő gépről, de közben a vezérelt gépet lehessen úgy használni h az ne mutassa a képet
2011. jún. 12. 16:04
 50/62 A kérdező kommentje:

15:36 nos, nem éppen, de jogos a kérdés így belegondolva :D

a lényeg az h a garázsban van egy számítógép. a garázs és az egyik szoba között van egy szellőzőnyílás amin a webcamot átvezettem. az a gép amelyiken a webcam van azt nem én használom. (anya elég sokat dolgozik rajta)

a garázsban tartjuk a kutyánkat (még túl fiatal ahoz h kinn maradjon éjszakára) a kutyámat akarom megfigyelni, mert mindig csinál valamit, valamit felborít, valamit megrág, stb... arra is volt már párszor példa h kinyitotta az ajtót amit... hát fogalmam sincs h hogy csinált. :D

2011. jún. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!