Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Arra honnan lehet rájönni...

Arra honnan lehet rájönni hogy ha az msn-em fel van törve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek... fontos lenne amúgy
2011. jún. 11. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre úgy jöhetsz rá, hogy

-valamelyik hozzátartozód (akikkel szoktál csevegni) megkérdezi, miért nem válaszoltál délelőtt 11-kor? Vagy: hogyhogy fent vagy ilyenkor? (ha szokatlan időben bukkan fel a neved).

Erre van is egy történetem: a barátomnál azt vettem észre, hogy:

-nem volt avatarja (mármint a felhasználói kép)

-nem válaszolt a köszönésemre

-szokatlan időpontban jött fel (ő csak este szokott msn-ezni)

Onnantól kezdve nagyon gyanús lett az egész. Az is gyanús volt, hogy amikor beszélgettem vele, előfordult, hogy kilépett automatikusan, majd visszalépett. Erre megkérdeztem tőle a biztonsági okokból, hogy miért volt korán fent a msn-en. Erre ő: méghogy én? most jöttem csak haza! El is meséltem neki az egészet, majd azt felelte, hogy kezdte már kapisgálni a dolgot, hogy miért dobta ki a msn őt automatikusan. Mondtam neki, hogy azonnal változtasson jelszavat, mert egyszer az enyémet is feltörték, de szerencsére nem volt semmi kártevés. Ő inkább megváltoztatta a msn-címét, mert félt, hogy ismét feltörik. azóta tök biztonságos a csevegésünk. És elég sokszor változtatok jelszavat a tavalyi feltörés miatt. A legfontosabb: bonyolult legyen - mindig betűkből és számokból álljon. A szakemberek is ezt javasolják.


ajánlok egy nagyon jó oldalt a msn-vel kapcsolatban: [link]


Sok sikert!


Inkredible, a jóakaró :)

2011. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jelszót, nem jelszavat, könyörgöm
2011. jún. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hoppá! azt akartam írni, hogy az ő jelszavÁt, nem jelszavat... xD
2011. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!