Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy nem tudok rájönni mi baja lehet a gépnek, hogy ennyire akadoznak a játékok rajta! Miért van ez? LENT BŐVEBBEN!

Figyelt kérdés
Na szóval,"több játékkal is próbáltam"nem csak a doom 3-al,de vmelyik nap feltettem és lefuttattam rajta egy benchmarkot,nagyon gyorsan ment,ami azt jelenti nagyon jó fps-értéket ad,csak az a bökkenő,hogy beszaggat nagyon,és nem tudom miért,100x olyan gépem van,mint ami a követelméyne és 45fps-t vagy kevesebbet ér el!Ez miért van?GÉPEM:amd athlon 64 3200+,2gb ddr ram,MSI n9600gt 1gb gddr3 shader detail 4.1 dx10,kn8ultra s939 alaplap.(Amúgy hozzáfűzöm,a driverem nem rossz,legalábbis a vga-é biztos,a többit is az eredeti lemezről pakolom fel,az op.-om xp,és a netem is lassú rajta+amikor letöltök egy pl.pc guru-ról demókat,mindegyik crc hibát ír ki amikor kicsomagolja vagy telepíti és ez minden rar. file-nál van)Ez is,hoyg miért...gőzöm sincs,ezért kérnék segítséget,amit nagyon megköszönnék!!!
2010. febr. 18. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy a VGA nem olyan rossz de közelsem tudod belőle kihozni a maximumot a procival mert az nem a legjobb. A RAMOKAT nem tudom hogy csak elírtad vagy tényleg DDR 1 esek. Cserélj procit egy kettő vagy négymagosra pl: Intel E7500 és tegyél a gépbe DDR 2-s ramokat 2gigát minimum. AZ alaplapod eléggé no name azt is megnézném , de ha új procit veszel akkor alaplapot is nagy valószínüséggel cserélni kell majd.Meg az soha nem elég hogy a gépbe jó a vga ,de a többi szar vagy fordítva.
2010. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nagyon le van a géped terhelve más progikkal vírusírtó stb. csinálj töredezettség mentesítést mert nekem már volt olyan hogy az egész játék a vinyón volt és nagyon töredezett volt és így lassan olvasta be
2010. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első válaszolónak: s939 foglalat csak DDR1-el készült! A VGA okés, de a proci harmatgyenge hozzá. Tudod: olyan erős a rendszered, amilyen erős a leggyengébb láncszeme. Magyarán potyára van benne a VGA, mert egy 8600GTS-t sem hajtana ki ez a prockó. Limitál mindenben, gyenge és régi, pláne a DDR1. Cseréld, ha akarsz játszani.
2010. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen alaplapcsere, sem processzort sem memóriát nem érdemes már venned ehhez a laphoz. A 9600GT meg teljesen felesleges hozzá, ezt a procit egy 7600GT kihajtására tervezték
2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha értem,50000ft körül néztem am3-mas cuccokat,alaplap:12000ft körül,am3 proci:23000ft és ez ilyen amd phenom II x2 550 black edition,ami sztem nagyon jó!,ram ddr2 vagy 1066 mhz-eset veszek bele!Amúgy köszönöm a segítségeteket,megfogadom a tanácsotokat!:)
2010. febr. 20. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!