Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad az NFS Undercover,...

Miért akad az NFS Undercover, amikor a gépemnek röhögve el kéne vinnie?

Figyelt kérdés
Nemrég újra felraktam a gépemre a Need for speed Undevovert és borzasztóan szaggat. Kb egy éve már volt fent a gépemen, és azóta nem cseréltem semmilyen hardvert és az op.rendszerem is ugyanaz maradt (Win XP - SP3). Amikor először felraktam (tehát kb egy éve) még tökéletesen ment, nem szaggatott maximum grafikán sem, még akkor sem ha az autópályán, a tömegben törtem-zúztam is. Az a cd amiről először felraktam, már nincs meg, ezért egy másikat töltöttem le és most azzal raktam fel. És most akkor is szaggat, ha teljesen hülyére állítom a grafikáját. A vicc az, hogy ugyanannyira szaggat csökkentett graffal, mint maximumon. Szóval sztem nem ezzel lesz a hiba. Tudna valaki segíteni, mit tegyek?
2011. jún. 20. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Tölts le egy másik verziót, van amikor a crack-ek miatt van ilyen probléma


DirectX, Driver update ráfér a gépedre, meg egy kis regisztrációs és fájl tisztogatás

2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reg és fájltisztogatás megvolt, DirectX és Driverek a legjobbak. A másik verzió alatt másik cracket értesz, vagy egy teljes másik telepítő DVD-t?
2011. jún. 20. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
is-is próbáld meg előbb a cracket
2011. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a crack csere egy kicsit dobott rajta, de még mindig gyalázatosan lassú :( Esetleg egy patch segíthet rajta?
2011. jún. 21. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg a grafikai patch, mint amilyet a gta4-hez csináltak, annak is voltak ilyen problémái
2011. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Öm, és ilyen grafikai patch-et hol találhatok? Keresgéltem, de semmi ilyesmit nem találtam.
2011. jún. 21. 13:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Patcheltem. Egy kicsit már jobb, de még most is szörnyen akad, ha a városban gurgulászok :( Van még valami ötleted?
2011. jún. 25. 15:38
 8/9 A kérdező kommentje:
valakinek van még valami ötlete?
2011. júl. 7. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Windows miatt van a hiba: futtass le rajta egy registry cleaner


Itt egy csomag, ami tartalmaz mindent, ami kell a gyorsításhoz: Uniblue Power Suite (tölsd le torrentről, mert fizetős)

2011. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!