Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon miért nem nyitja meg? 2...

Vajon miért nem nyitja meg? 2 kérdés

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:


1. A Sony Ericsson k320i típusú mobiltelefonomat lecseréltem egy Samsung Monte Slider GT-E2550 típusúra.A probléma az, hogy a Samsung néhány jpg kiterjesztésű képet nem jelenít meg.Ezt írja ki "Nem támogatott tartalom" . Viszont más képet ,aminek ugyancsak jpg a kiterjesztése gond nélkül meg tudok nézni.Miért nem jeleníti meg?



2. Ugyancsak erre a két mobilra vonatkozik: A Sony-ra a Képek mappába bemásoltam számítógépről egy txt fájlt, és meg is tudtam nézni. Most azonban a Samsung ezt írja ki: " Nem támogatott tartalom". Miért nem jeleníti meg?


2011. jún. 22. 16:51
 1/1 anonim válasza:

1. túl nagy a kép (értsd:szélessége×magassága)


2. az olyan samsungok, amik nem okostelefonok semmilyen szövegfájlt nem támogatnak a Samsung Note File-n kívül.

2011. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!