Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép egyik percről a...

Számítógép egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Csütörtök egész éjjel ment a gépem! Csütörtök reggel még gyorsan megnéztem az e-mailekek meg más egyebeket...

Kikapcsoltam(kikapcsolt) és áramtalanítottam(nem csak a pc-t hanem az összes műszaki cikket leválasztottam az áramkörröl)


Csütörtök délután haza értem,áram ON,bekapcsoltam a gépet és rettenetesen belassult a gép!A jelszó beírásától 10percig tartott neki míg bejelentkezett a rendszerbe!


Most is kegyetlen lassú (Firefox is kb másfél perc még megnyit egy weboldalt)!!!


mi lehet a baj??? ESET NOD32-őt végig futattam(6vírust talált amik konkrétan torrentes patch vagy crack volt,magyarán amire alapból kiírja hogy fertőzött) ezen kívűl semmi!!


újraindítottam és megint csak nagyon lassú!!! mi lehet a baj?


Win7 Ult. van rajta! Frissítéseket mindig megkapja(Biztonsági friss. Win7-hez)


Kérlek segítsetek!!


2011. júl. 8. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg sok idióta felesleges program indul el indításkor.

Nagyon sok minden miatt lehet, kicsit írd le bővebben, milyen géped van, paramétereit, mikor lett véve, mióta van feltelepítve a windows és mennyi program fut alapjáraton és mik. Jobb oldalt csekkold le.

2011. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma délután és egésze este lassú a mobilnet is (Vodás), pedig ez nem szokása. Valami gond lehet a BIX-nél.
2011. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Elinduláskor UTorrent,NOD32 és a szükséges rendszer programok indulnak el (van külön progi amin betudom állítani hogy mi induljon el)


3,02 Intel Proci,500Gb+200Gb Samsung SATAII Winyó,MSI Ati RX3870 OC Edition Videókártya,2x1Gb Kingmax DDR2(DUAL RAM),570W Chieftec táp!!


Eddig egyszer csinálta ezt,egy éjszaka és egy délelőtt futattam a víruskeresőt,restart és megjavult! Valószínű ez lenne a jó megoldás,csak mivel már 2.ra csinálja ezt velem így kezdek aggódni hogy valami gebasz lehet!!!


2.: Tarr kábelnetem van! nem lassúlt be,főleg ilyen időtájt!

2011. júl. 8. 00:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Sűrgősen futtasd le ezt az Online Scannert, alighanem trójait kaptál.

[link]

2011. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gagyi az össze ilyen program, kiírja akkor is még ha nincs, hogy dicsérgessed és azt hidd hatékony, azt ajánlom telepítsd újra a számítógépet, utána ne tölts le semmi cuccot nyitott torrent oldalról csak magyar oldalról.
2011. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos most már nem segített az sem hogy 3x újrafuttattam a NOD-ot,restartoltam és ugyanolyan szörnyű lassú!! :(


Az online ESET-et lefutattom hátha Trójai valóban!

2011. júl. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!