Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek nagyon akadozni...

Bothdani15 kérdése:

Szerintetek nagyon akadozni fog a pes 10? proci:2.66Ghz Celeron ram:2.5Gb vidi:512Mb (ddr2)

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy videókártya is kell! :D Ha le tudod írni, hogy milyen a kártyád, akkor tudunk segíteni, bár a celeron procival már baj van... ugyaqnis gyenge, viszont a ram az bőven elég lessz hozzá!
2011. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint a típusát a videókártyának, mert ha geforce és FX széria akkor tuti hogy szaggatni fog!
2011. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ott kezdődik a probléma, hogy Celeron proci. Nekem is az van, 3 GHz-s és az MSN se fut el 1 GB RAM-mal.
2011. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Sajnos a proci kevés lesz hozzá, minimum 2 magost ír. A videokártyáról leírhatnád, hogy milyen típusú, de ha ddr2-es, akkor az sem egy mai darab
2011. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mármint nem valószínű, h menni fog rendesen :)
2011. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 bp1985 ***** válasza:

Nekem is az van, 3 GHz-s és az MSN se fut el 1 GB RAM-mal.


Az érdekes. Gondolj csak bele, amikor a win98 volt a menő, milyen gépek voltak. Azon is volt msn.

2011. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Kedves utolsó:

Én a Celeronos vagyok. Azért nem megy, mert annyira kúrva lassú, hogy ha megnyitom a programot, lefagy a rendszer. Ink. te vagy sötét b+, hogy nem gondolkozol, mielőtt bepofázól másoknak, olyanról melyről fogalmad sincs. Gondolom te nem Celeron procival szenvedsz 1 éve -.-" pfff.

2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hú bas.zki, én évekig Celeront használtam, méghozzá Northwood magost 2,4 Ghz-est, ezen a gépen pár hónapja cseréltem a procit P4-re. A legújabb MSN is tökéletesen futott rajta. Mielőtt általános kijelentéseket teszel, előbb inkább utána kellene járnod mi a baja a gépednek. Egyébként barátnőm 1 éve még egy Pentium 3 korszakból származó 633 Mhz-es Celeront nyúzott, elég régi egy darab, és neki sem volt gondja az msn-el, sőt az épp aktuális Firefoxszal sem (Windows XP alatt), és nem is a proci volt a szűk keresztmetszet, hanem a ram.


Egyébként a legtöbb Celeron(mert nagyon sok Celeron van, a P2-es Celeronoktól kezdve a mai Sandy Bridge-es p4600-as laptopprociig) az aktuális erősebb procik lebutított változata, kevesebb L2-L3 cache, laptop proci esetében nincs vagy korlátozott az energiagazdálkodási lehetőség. Meg persze Celeronból van 1 magos is még ma is. Pl. Celeron p4600 az Arrendale-es mobil i3 lebutított változata, nincsen benne hyper threading, csak 2 Mb az L3 cache 3 helyett, valamint korlátozott az energiagazdálkodása, ezen kívül kicsit alacsonyabb az órajele. Az átlag felhasználó észre se venné a különbséget, főleg nem MSN-ezés közben! Az én Northwoodos Celeronom anno többel volt rosszabb a P4-nél, egyrészt csak 400 Mhz volt az FSB, másrészt csak 128 Kb L2 cache volt benne, míg a hasonló órajelű P4-ben ez 533/512. Ennek ellenére szintén nincs különbség MSN-ezésnél, csak flashes tartalmaknál érezhető böngészéskor igazán.


Szóval biztosan nem a Celeron miatt nem tudsz MSN-ezni! De a stílusod vérlázító, tudatlan vagy és akkor még másokat h.ülyézel le!

2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, még valami, anno Celeronos laptopot is használtam 4 évig, Celeron M 1,5 Ghz-es procival. Nyilván játéknál nem, de minden másnál a vinyó volt a szűk keresztmetszet.
2011. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
pci-express Nvidia GeForce 8400 GS
2011. júl. 11. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!