Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek nagyon akadozni...

Bothdani15 kérdése:

Szerintetek nagyon akadozni fog a pes 10? proci:2.66Ghz Celeron ram:2.5Gb vidi:512Mb (ddr2)

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 00:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azt írja hogy a procim inteles de a vista verzió átalakította celeronná
2011. júl. 11. 23:54
 12/17 anonim válasza:

13:37:

Utána néztem, hogy mi a baja a gépnek, és az jött ki, hogy a proci a szar. Szóval biztosd, hogy igazam van. Am. is azt csak pédának említettem, hogy ha az nem fut el, akkor a játék se. Am. meg nem az volt a kérdés, nem kellene OFFolni. Kedves kérdező: Pontozz le mind2-ket!

2011. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor maradj tudatlansagban. De annyira nem kellene hangoztatnod, mert meg kirohognek akik kicsit is ertenek hozza. Mondom meg egyszer, baratnom 633 Mhz-es osceleronjan is jol ment az msn, sit a proceszor hasznalata is csak 1% korul volt. Ugyanis nem egy processzor igenyes program. De egyszerubb rafogni a celeronra, mint utanajarni es megoldani a problemat...
2011. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bp1985 ***** válasza:
Képzeld, volt celeron gépem msn-el... 1,7-es, 256 rammal. Ja, és tudtam msnezni is fagyás nélkül... Jobb lett volna, ha meg sem szólalsz inkább, mert magadat minősíted a stílusoddal, meg a hozzászólásoddal. Maradjunk annyiba, hogy nekem 1 hét alatt több gép van a kezeim között, mint neked ezidáig életed során.
2011. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezzel a konfiggal elmegy, de ha lehet szerezz be erősebb procit, mert a celeronoknak nem olyan nagy a cache memóriájuk, és ezért szaggathat a játék!

A celeron inkább irodai gépkbe való ahol nem igazán játszanak olyan komolyabb játékokkal! Mert a celeron is jó, mert kevesebbet is fogyaszt meg tömörítésre és world-ölésre és egyéb programok futtatására megfelelő, de szegényt nem játékra tervezték!

Ha többet akarsz videókártyákról megtudni ajánlom ezt az oldalt:

[link]


Itt a te kártyád:

[link] ?card1=529&card2=

és ha rákattintassz a videókártya chipjének típusára akkor még ezt is meg tudod:

[link]

2011. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az enyémen nincs ventilátor és kék színű
2011. júl. 13. 02:21
 17/17 A kérdező kommentje:
most lehet hogy kapok egy 3.2 ghz-et
2011. júl. 13. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!